Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Lietuvos futbolininkės Europos čempionato atrankoje pralaimėjo kroatėms
Sportas2019 m. Rugpjūčio 29 d. 21:26

Lietuvos futbolininkės Europos čempionato atrankoje pralaimėjo kroatėms

Lietuvos futbolo federacijos nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

96860

2021 metų Europos moterų futbolo čempionato atrankos varžybų starte Lietuvos rinktinė Šiauliuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Kroatijos futbolininkėms.

Lietuvos futbolininkės pirmajame kėlinyje turėjo puikią progą pasižymėti, bet buvo nubaustos už dvi klaidas. Antrojo kėlinio pabaigoje pavyko atsilikimą sušvelninti.

Lietuvos komanda pasirinko kontratakų taktiką ir pirmąjį kėlinį tai pasiteisino - kroatėms nesisekė prasibrauti arčiau mūsiškių baudos aikštelės, o mūsiškės kartas nuo karto rasdavo progų kontratakoms. 10 minutę lietuvaitės kontratakoje turėjo kiekybinę persvarą, tačiau po Simonos Veličkaitės smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolį sugavo vartininkė. 31 min. puiki aikštės šeimininkų kombinacija išvedė S. Veličkaitę vieną prieš vartininkę, bet jos pergudrauti Lietuvos rinktinės saugei nepavyko. 37 min. po kroačių baudos smūgio Lietuvos vartus puikiai gelbėjo Greta Lukjančukė. Atakai prasitęsus po perdavimo į baudos aikštelę be globos likusi varžovių žaidėja galva smūgiavo tiksliai. 39 min. G. Lukjančukė dar kartą puikiai apgynė vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo itin nesėkmingai - po kampinio sumaištyje varžovės iš arti įstūmė kamuolį į vartus. Rungtynių pabaigoje Lietuvos komanda sušvelnino atsilikimą. Po Kamilės Vaičiulaitytės perdavimo puikiu smūgiu iš 18 metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Dovilė Gailevičiūtė.

Pasikeitus atrankos formatui Lietuvos rinktinė dalyvauja grupės varžybose, kur laukia pajėgios varžovės - Kroatija, Belgija, Rumunija ir Šveicarija.

Kitas atrankos H grupės rungtynes lietuvės žais rugsėjo 3 dieną išvykoje su Šveicariją. Spalio 4 dieną šveicarės viešės Lietuvoje.