Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3

Lietuvos futbolininkai turėjo pripažinti lenkų pranašumą

Lietuva

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

41330

Lietuvos futbolo rinktinė draugiškose rungtynėse Varšuvoje antradienį 0:4 (0:2) pralaimėjo Lenkijos komandai.

Pirmajame kėlinyje du kartus pasižymėjo lenkų lyderis Robertas Lewandowskis (19 ir 33 min.), po pertraukos po įvartį pridėjo Dawidas Kownackis (71) ir Jakubas Blaszczykowskis (82 - iš 11 m).

Lietuvos rinktinė Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge užima 126-ąją vietą, o Lenkijos komanda - aštuntąją.

Lenkams šis mačas buvo paskutinė repeticija prieš išvykstant į pasaulio čempionatą Rusiją. Lenkijos rinktinė ketvirtadienį prasidėsiančiose planetos pirmenybėse žais H grupėje su Senegalo, Kolumbijos ir Japonijos komandomis.