Lietuvos dviračių plento jaunių grupinių lenktynių čempionais tapo M. Rastauskaitė ir R. Zubrickas

Gargžduose ir jų apylinkėse vykstančio Lietuvos dviračių plento čempionato jaunių merginų grupines lenktynes šeštadienį laimėjo Monika Rastauskaitė (Panevėžio KKSC - R. Sargūno SG - „Fortūna“), o jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse triumfavo Romas Zubrickas (Klaipėdos „Viesulo SC“ - „Klaipėda“).

M. Rastauskaitė 70,4 km (4 ratai po 17,6 km) nuvažiavo per 1 val. 52 min. 7 sek. ir paskutiniuose distancijos metruose aplenkė nugalėtojos titulą gynusią Akvilę Gedraitytę.

Bronzos medalį pelnė Kotryna Vaičytė (+2.13). Visos trys prizininkės atstovauja Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centrui, Raimundo Sargūno sporto gimnazijai ir „Fortūnos“ klubui.

Lenktynėse dalyvavo 28 dviratininkės.

Pernai Lietuvos pirmenybių jaunių merginų grupines lenktynes laimėjo A. Gedraitytė, o M. Rastauskaitė buvo antra.

R. Zubrickas 123,2 km (7 ratai po 17,6 km) nuvažiavo per 3 val. 4 min. 25 sek. Po finišo sprinto, kuriame dalyvavo aštuoni dviratininkai, antrąją vietą užėmė Kęstutis Vaitaitis (Panavėžio KKSC - „Fortūna“), o trečiąją - Paulius Valiukas (Vilniaus miesto SC).

Jaunių vaikinų lenktynėse dalyvavo 32 dviratininkai.

Penktadienį vykusias jaunių atskiro starto lenktynes laimėjo A. Gedraitytė ir K. Vaitaitis.

Sekmadienį 10.00 val. prasidės moterų ir veteranų grupinės lenktynės, o 13.30 val. startuos jaunimas ir vyrai.