Angle down Atgal

Lietuvos čempionių aprangą toliau vilkės Tristan Corneil

Dviem pergalėmis sezoną Žiemos taurės turnyre pradėjusi Šiaulių „Gintros” komanda sulaukė dar vieno sugrįžimo į geltonai juodų gretas.

Lietuvos čempionių garbę ir šiame sezone gins 27-erių kanadietė Tristan Corneil. Su kairiakoja gynėja sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.

Futbolininkė į Lietuvą pirmąjį kartą atvyko pernai pavasarį. Prasidėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai Tristan, kaip ir kitos legionierės, didžiausią nerimo bangą išgyveno būtent mūsų šalyje. Tiesa, tuomet epidemiologinė situacija Lietuvoje buvo viena geriausių Europoje ir pasaulyje, todėl iš Vankuverio priemiesčio kilusi mergina džiaugėsi, kad šiuo laikotarpiu teko laiką leisti vienoje iš saugiausių valstybių. 

Į Saulės miestą sugrįžusiai T. Corneil klubo vadovai įteikė praėjusiame sezone iškovotą A lygos aukso medalį. Lietuvos čempione pirmąjį kartą tapusi gynėja tikisi sklandesnio, pilnavertiško sezono, naujų iššūkių ir didelių pergalių Čempionių lygoje.

„Džiaugiuosi, kad sugrįžau ten, kur esu laukiama. Ypatingai malonu kuomet grįžti į komandą, kurios branduolys išlikęs. Esame tikra „Gintros” šeima. Laukia įdomus sezonas, nekantrauju įsilieti į treniruočių procesą ir padėti komandai siekti aukščiausių tikslų” – su šypsena veide pokalbį pradėjo futbolininkė. 

„Sprendimas likti komandoje mano mintyse gimė iškart po finalinio švilpuko Čempionių lygos rungtynėse prieš „Valerenga”. Žinojau, kad jeigu tik būsiu kviečiama ir laukiama tęsti karjerą „Gintros” gretose, taip ir padarysiu. Mūsų žaidimas ir galutinis rezultatas buvo gėdingas. Kartu kalbėjome, kad jeigu branduolys išliks, turėsime progą reabilituotis” – nedvejodama pasakojo komunikabilumu išsiskirianti kanadietė.

„Komandos tikslai lieka nepasikeitę – ateinantį sezoną privalome peržengti atrankos barjerą ir varžytis „Round 32” etape. Jame daug kas priklauso nuo varžovių, tačiau matydama mūsų komandos potencialą nuoširdžiai tikiu, kad galime keliauti ir toliau, ten kur visi svajojame – į grupių etapą, kuris moterų Čempionių lygoje bus realizuojamas pirmą kartą. Būtų nuostabu šiame istoriniame įvykyje įrašyti „Gintros” vardą. Svarbiausia atėjus lemiamai sezono stadijai būti tinkamai pasiruošus” – ryžto neslėpė T. Corneil.

Prisiminusi praėjusio sezono sunkumus gynėja viliasi išvengti traumų, kuri ją užklupo pernai vos prisijungus prie naujosios komandos. 

„Sportinė forma įvairiose sezono stadijose gali būti skirtinga, tai lemia daug įvairių veiksnių, tačiau trauma tave išmuša iš vėžių, o vėliau prireikia nemažai laiko sugrįžti į ritmą, vėl pajausti pasitikėjimą savimi. Praėjusį pavasarį man, deja, taip nutiko. Patyrusi čiurnos traumą iš rikiuotės iškritau 5 savaitėms, o vėliau prireikė nemažai laiko, kad grįžčiau į optimalią formą. Kalbu ne tik už save, bet ir už komandos drauges. Gali atrodyti, kad ši sezono stadija, kai Lietuvos čempionatas oficialiai dar neprasidėjo, rungtynių krūvis nėra didelis, yra labai nesunki, tačiau aš vertinu atvirkščiai. Manau, kad būtent dabar turime labai atsakingai rengti savo kūnus, tinkamai kontroliuoti krūvį, kad išvengtumėme didelių duobių ir traumų. Džiaugiuosi, kad komanda turi puikų trenerių kolektyvą, kuriais galime pasitikėti ir neabejoti, kad šios detalės yra atidžiai vertinamos”.

Grįžusią į Lietuvą T. Corneil pasitiko ne tik gerai pažįstami veidai, bet ir atšiaurus Lietuvos klimatas, kurio žaidėjai iki šiol nebuvo tekę pajausti.

„Prisipažinsiu, galvojau, kad sugrįšiu į panašią temperatūrą, kurią Lietuvoje palikau lapkričio mėnesį. Gerokai nustebau pamačiusi tiek sniego ir pajutusi tokį šaltuką. Kanadoje iš kur atvykau šiuo metu temperatūra svyruoja nuo 6-8 laipsnių šilumos dieną, iki kelių laipsnių šalčio naktį. Stingdantis šaltis Lietuvoje mane užklupo kiek netikėtai, tačiau esu greitai prie situacijos prisitaikantis žmogus, tad didelių problemų nekyla. Juolab, kad klubo prezidentas pabrėžė, jog žiema šį savaitgalį jau baigsis, tenka pasikliauti jo, kaip metereologo prognozėmis” – juokavo T. Corneil.

Primename, kad sekmadienį Žiemos taurės turnyre „Gintra” susikaus su Gargždų „Bangos” komanda, „Gintrai-ŠSG” teks priimti MFA „Žalgirio” atstovių iššūkį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite