Lietuvos 20-metės krepšininkės po atkaklios kovos pralaimėjo JAV komandai

Lietuva
Rimvydas Šimaitis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą draugiškame turnyre Kinijoje. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės šeštadienį po atkaklios kovos nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų ekipai 68:75.

Lietuvos merginos pamažu atsigauna po beveik dviejų parų kelionės ir padarė tinkamas išvadas po pirmųjų rungtynių su Kinijos rinktine. Po labai intensyvaus pirmojo kėlinuko lietuvės pirmavo 22:17 ir vien per du pirmus kėlinukus pelnė net 16 taškų iš greitų atakų bei perėmė 13 kamuolių.

Išlaikyti tokį rungtynių tempą merginoms pritrūko jėgų ir atidumo perduodant kamuolį - lietuvės suklydo 21 kartą ir leido varžovėms atkovoti 20 kamuolių puolime.

Naudingiausiai lietuvių gretose rungtyniavo Laura Juškaitė. Ji pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 10 pražangų. Gretė Patumsytė pridėjo 14 taškų, Martyna Petrėnaitė - 11.

Pirmosiose rungtynėse lietuvės 46:89 pralaimėjo Kinijos ekipai.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė žais su Kanados rinktine.