Lietuvos 20-metės krepšininkės Europos čempionato starte nugalėjo ukrainietes

Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas

Šeštadienį Rumunijoje prasidėjusio Europos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio čempionato B diviziono turnyro A grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė po pratęsimo 80:77 (15:20, 13:19, 18:12, 23:18; 11:8) įveikė bendraamžes iš Ukrainos.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 24 sek., lietuvės dar atsiliko 61:66, tačiau kovingumą pademonstravusios mūsų šalies krepšininkės sugebėjo išplėšti pratęsimą, o jame - ir pergalę.

Nugalėtojoms po 20 taškų pelnė Martyna Petrėnaitė ir Gabija Meškonytė, 12 - Gabija Šėgždaitė, 11 - Laurita Jurčiūtė. Rasos Knyzaitės sąskaitoje - 9 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Livija Sakevičiūtė surinko 6 taškus ir atkovojo net 17 kamuolių.

Sekmadienį Lietuvos krepšininkės žais su Izraeliu, pirmadienį - su Didžiąja Britanija, trečiadienį - su Graikija, ketvirtadienį - su Rumunija.