Sportas2017 m. Rugpjūčio 6 d. 21:24

Lietuvos 18-mečiai per pratęsimą išplėšė Europos čempionato bronzą

Lietuva

11360

Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinė iškovojo Europos čempionato bronzą. Mažajame finale lietuviai po pratęsimo 97:88 (22:25, 21:20, 18:23, 23:16, 13:4) palaužė Turkijos bendraamžius.

Didžiąją rungtynių dalį lietuviai vijosi varžovus, sugebėdami dukart panaikinti dviženklę turkų persvarą, o galiausiai išplėšti pratęsimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 18,7 sek., E.Venskus pataikė sudėtingą metimą ir sumažino skirtumą iki minimumo (82:83).

Turkai realizavo vieną baudos metimą, o lietuviai surengė greitą išpuolį – į priekį pabėgęs E.Venskus išlygino rezultatą (84:84).

Turkų atakai liko 10 sek., tačiau lietuviai apsigynė.

Pratęsimo metu lietuviai pirmieji pasižymėjo ir išliko žingsneliu priekyje.

Prasidėjus paskutinei minutei Lietuvos rinktinė turėjo 4 taškų persvarą (91:87), kurią išsaugoti ir įtvirtinti padėjo netaiklūs turkų baudų metimai.

Lietuva U18: E.Venskus 22, L.Uleckas 15, L.Kišūnas 13, V.Kozys 12, I.Sargiūnas 9.

Turkija U18: Y.Saybiras 21, S.Hazeras 18, E.Senelas 13, E.Akyuzas 12, R.Ataras 10.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.