Angle down Atgal

Lietuvos 100-mečiui plungiškiai skirs akciją „100 laiškų iš gimtinės“

Vasario 16 d. Plungės rajono savivaldybės kultūros centras mieste organizuoja šventinių renginių ciklą. Vienas šio ciklo renginių - pilietinė, meninė akcija „100 laiškų iš gimtinės“.

Akcijos metu 100 mažųjų mūsų miesto piliečių ranka rašys laiškus 100 buvusių plungiškių, kurie, gyvendami Plungėje, pasižymėjo reikšminga profesine, menine, moksline ar sportine veikla, bet dėl įvairių priežasčių paliko savo šalį.

Mažieji Plungės gyventojai laiškus rašys ir tiems, kurie šiandien yra išvykę iš Plungės ir savo svariais darbais, kūryba, sėkmingu verslo organizavimu ar profesiniais pasiekimais prisideda prie kitų šalių gerovės kūrimo.

Akcijos tikslas - prisiminti, įvertinti, pasididžiuoti Plungėje gimusiais ir dėl savo veiklos žinomais žmonėmis, nusiųsti nuoširdų laišką apie šiandienį gyvenimą Plungėje ir kvietimą bent trumpam sugrįžti į gimtinę.

Ši akcija - puiki galimybė bent akimirkai pakviesti namo tuos, kurie kažkada išvyko, ir tokiu būdu simboliškai prisidėti prie Lietuvos 100-mečio renginių.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite