Angle down Atgal

Lietuvoje per parą nustatyti 4 nauji užsikrėtimo COVID-19 atvejai

Lietuvoje ketvirtadienį patvirtinti 4 nauji koronaviruso užsikrėtimo atvejai, bendras ligos atvejų skaičius išaugo iki 1 861, praneša Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSC).

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos penktadienio ryto duomenimis, koronaviruso infekcijos sukelta liga mūsų šalyje šiuo metu serga 202 žmonės. Nuo jos mirė 79 žmonės, dar vienuolika užsikrėtusiųjų koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių. Nuo COVID-19 infekcijos pasveiko 1 569, izoliacijoje šiuo metu dar yra 123 asmenys.

Per praėjusią parą dėl įtariamos COVID-19 infekcijos buvo ištirta 3 846 ėminiai, o iš viso iki šiol ištirti 455 833 (iš jų – 130 553 iš mobiliųjų punktų) ėminiai.

Nuo birželio 1 d. registruoti 42 įvežtiniai atvejai.

Radviliškio ir Vilniaus rajonuose sergamumas koronavirusine infekcija šiuo metu yra didesnis nei kitose šalies savivaldybėse, todėl šią savaitę, liepos 6-12 dienomis, jų gyventojai profilaktiškai testuojami intensyviau.

NVSC primena, kad grįžus iš COVID-19 ligos paveiktų valstybių privaloma per 24 valandas užsiregistruoti užpildant anketą ir izoliuotis 14 dienų nuo grįžimo į Lietuvą. Grįžus iš kitų šalių rekomenduojama tik užsiregistruoti.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite