Angle down Atgal

Lietuvių tautos naikinimas

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Mūsų valstybė Lietuva yra Europos centre. Tai malonus ir gražus žemės lopinėlis, skirtas lietuviams gyventi. Bet bėda ta, kad mes esame didelių ir galingų šalių apsuptyje, kurios nuolat kesinosi mus užgrobti. Šiandien mes esame laimingi, kad ištrūkome iš baisiausios rytinės kaimynės nagų. Tai valstybė, kurios vadovai nuolat užpuldavo mūsų kraštą ir terorizuodavo gyventojus, žudydavo ir tremdavo į tokius kraštus, kur beveik neįmanoma gyventi.

1940 metais Lietuva buvo okupuota Stalino kariuomenės. Prasidėjo pačių pažangiausių tautos gyventojų terorizavimas ir naikinimas. 1941 metais kilęs karas, Lietuvą draskyte draskė, prasidėjo mūsų valstybės piliečių žudynės, turiu omenyje – žydus. 1944 metais sugrįžusi sovietinė kariuomenė, pradėjo lietuvių tautos naikinimą. Lietuvos patriotai buvo masiškai žudomi, o prieš mirtį žiauriai kankinami. Rugsėjo 28 dieną yra minima Tuskulėnų dvaro teritorijos aukų diena. Tokių vietų, kur buvo žudomi tautos patriotai yra daug. Prasidėjo trėmimai.

Man būnant sovietiniuose lageriuose, 1959–1965 m., teko sutikti įdomių žmonių. Štai vienas žydų kilmės rusas, kurį laiką dirbęs Maskvos archyvuose, pasakojo, kad buvo radęs slaptą dokumentą, kuriame aprašyti planai, kaip pasielgti su mūsų tauta. Taigi pagal Suslovo direktyvą, lietuviai turėjo būti perkelti į tokius kraštus, kur gyvena baltos meškos. Ta programa jau buvo pradėta vykdyti, bet prasidėjęs karas maskoliams sumaišė planus. Yra sakoma, kad nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Jeigu ne karas, tai šiandien būtume gyvenę, kur vaikšto baltos meškos, o vietiniai gyventojai valgo žalią elnių mėsą ir geria dar šiltą elnių kraują.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite