Angle down Atgal

Lietuvių plieno gaminiai Pasaulio futbolo čempionate

Nerūdijančio plieno daiktų gamyba gali būti įdomi? O, taip! Be jų neapsieina prabangiausių restoranų virtuvės, spindinčios parduotuvių lentynos ir pasaulinio lygio renginiai. Viena kauniečių įmonė pagaliau atskleidė, kad jų gaminiai puikavosi net Pasaulio futbolo čempionate!

Įdomiausias gaminys - baseinai papūgoms

Darbuotoja prisimena vieną įdomiausių užsakymų, kurį gavo iš zoologijos parko. Jiems reikėjo įvairiausių plautuvių, baseinų, kuriuose galėtų maudytis papūgėlės. Taip pat buvo reikalingi veterinariniai stalai su ištraukiamais stalčiais mikroskopams. „Gaminius pritaikyti ne žmonių, o gyvūnų poreikiams, buvo tikrai neeilinis uždavinys. Ir vienas linksmiausių iššūkių. Viską sumontavus papūgėlės tikrai atrodė patenkintos!“

„Doteko“ gaminiai prisidėjo ir prie pasaulio futbolo čempionato Sočyje. Gaminius užsakė Švedijos bendrovė, kuri ir sumontavo viską prieš pat prasidedant futbolo kovoms. Renginyje buvo sumontuota kauniečių įmonės “Dotekas” pagaminta profesionali restoranų virtuvių įranga.

Užsakymus atneša nupiešę tušinuku

„Toks darbas yra labai kūrybiškas. Pavyzdžiui, klientas ateina su idėjomis nubraižytomis tiesiog ranka su tušinuku. Pasiėmę tokią viziją – dėliojame, sprendžiame iššūkius ir galiausiai – sukuriame eskizą. Ir viskas vyksta labai greitai! Eskizus klientai gauna dar tą pačią dieną. Jeigu gauname patvirtinimą, kad matmenys geri, tuomet prasideda gamyba. Ji trunka ne daugiau kaip dvi savaites.“ – pasakoja moteris.

Darbuotoja tikina, kad toks darbas yra ne tik smagus, bet ir prasmingas – „Džiaugiuosi žinodama, kad „Dotekas“ dirba tik su kokybiškomis žaliavomis ir man neteks raudonuoti po kiek laiko susitikus klientus.“ – sako viena iš komandos narių.

Įmonė gamina vien 700 standartinių gaminių. Ir jie skirti tikrai ne vien tik stambiai pramonei. Čia galima rasti visko – nuo smulkiausios plautuvės iki didžiausio pakabinamo gartraukio. Pasitaiko ir labai nestandartinių užsakymų, kurie tampa iššūkiu.

Nereikia manyti, kad su metalu dirba tik tepaluoti darbuotojai. Komanda randa laiko ir kada pasilinksminti. Kiekvienais metais dalyvauja iššūkyje „Bebro kelias“. Taip pat nepraleidžia progos aktyviai praleisti laiko “Alfa run” bėgime.

“Kai dirbi su malonumu – procesas ir rezultatas turi kitokią dvasią”. – sako gamybos meistras.

Norintys pasižvalgyti, kaip atrodo po pasaulį keliaujantys „Dotekas“ gaminiai, informacijos gali rasti dotekas.eu .

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite