Angle down Atgal

Lietuvių kalbos dienos: lietuviškų mįslių viktorina Edukacinių veiklų gide

Vasario 24 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo (K. Korsako g. 10) iniciatyva buvo organizuojamas virtualus užsiėmimas mokiniams, kurio metu kviesta prisiminti lietuviškas mįsles ir sudalyvauti viktorinoje, kartu išbandyti bibliotekos virtualaus Edukacinių veiklų gido užsiėmimus. Nuotoliniame užsiėmime, skirtame paminėti Lietuvių kalbos dienas, dalyvavo Šiaulių Gytarių progimnazijos 4 klasės mokiniai (mokytoja Ilona Kartočienė).

Vaikams buvo pateikta 20 mįslių, kurias jie turėjo įminti. Nors buvo siūloma rinktis iš keturių atsakymo variantų, mokiniams reikėjo atidžiai pamąstyti, nes lietuviškos mįslės nėra lengvos ir priverčia pasukti galvą. Tačiau, nepaisant mįslių suktybių, jos vaikams buvo nesunkiai įmenamos ir jie parodė puikius rezultatus. 1–3 vietas pasidalino puikūs mįslių žinovai: Edvardas, Kristupas ir Eimantė.

Daugiau viktorinų, spėlionių ir dėlionių mokiniai galės išbandyti ir savarankiškai „nukeliavę“ į bibliotekos virtualų edukacinių veiklų gidą: www.edukacinisgidas.lt.

Viktorina „Mįslės“ skirta paminėti Lietuvių kalbos dienas, kurios šiemet minimos vasario–gegužės mėnesiais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite