Angle down Atgal

Lietuviškas horoskopas: vietoje Dvynių – gandriniai-purieniniai, vietoje Skorpiono – burokiniai-spragiliniai

Mūsų būdo savybės ir ateitis neretai grindžiami Zodiaku arba kinų horoskopu. Nedaugelis žino, kad lietuviai turėjo savitą horoskopą. Pasižiūrėkime, ar nebus jis teisingesnis už „importinius“.

Kalėdiniai-blyniniai (gimę gruodžio ir sausio mėnesiais)

Nebūna stambūs, aukšti, bet yra sveiki, guvūs, sumanūs. Su savais – linksmi, atviri, nešykštūs, svetimiems – šiek tiek santūresni, uždaresni. Yra lojalūs, sąžiningi, tesi pažadus. Ilgai išgyvena dėl artimųjų, draugų netekties. Vyrai gali likti senberniais, nes nedrįsta pasipiršti, jiems reikia moters paskatinimo. Labai kremtasi, jeigu santuokoje ir namuose nėra sutarimo.

Varvekliniai-vieversiniai (gimę vasario ir kovo mėnesiais)

Būna tvirtai suręsti. Neieško žodžio kišenėje, mėgsta humorą, netgi sarkazmą. Jų lengvai nesuerzinsi ir neišgąsdinsi. Moka bendrauti, nesivaržo nei savų, nei svetimų dėmesio. Yra linkę į mokslus, gali vadovauti, taip pat turi diplomato savybių – nesileidžia į konfliktus, ginčus. Gina savo nuomonę, bet gali nesunkiai prisipažinti klydę.

Gandriniai-purieniniai (gimę balandžio ir gegužės mėnesiais)

Išauga prisirišę prie savų, atviri, nuoširdūs. Kadangi gimę pavasarį, yra saulėto būdo, moka džiaugtis net ir nedidelėmis savo ar kitų sėkmėmis, nelinkę pavydėti. Mėgsta grožį, kruopščius dailius darbus, susibūrimus. Turi užtektinai sugebėjimų ir jėgos, bet kartais gali nuo vieno darbo greitai persimesti prie kito. Tas pats ir su meile: gali būti neištikimi, nes jau pamilo kitą.

Dobiliniai-liepiniai (gimę birželio ir liepos mėnesiais)

Būna dailūs, stiprūs, atsparūs ligoms. Niekuomet savęs nepamiršta: moka išnaudoti aplinkybes, save pagirti ar nugriebti sau skanesnį kąsnelį. Yra draugiško būdo, tačiau nori pirmauti, tik to aplinkiniams neparodo. Paprastai turi daug gerbėjų – iš gausaus jų būrio renkasi sau partnerius. Pirmenybę teikia tiems, kurie mokės jiems įtikti ir kuriais bus galima manipuliuoti.

Pabariniai-lininiai (gimę rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais)

Vaikystėje prastai miega, daug verkia. Suaugę irgi dažnai skundžiasi nerimu, nervingumu, nepastoviomis nuotaikomis, yra užsispyrę, aikštingi. Linkę pavyduliauti, manyti, kad kiti juos nori nuskriausti. Jeigu darbą perpranta iš karto, jį atlieka gerai ir greitai, jeigu darbas stringa, dažniausiai stengiasi jo išvengti. Sunkiai priima sprendimus – prieš tardami paskutinį žodį, ilgai svarsto visus „už“ ir „prieš“.

Burokiniai-spragiliniai (gimę spalio ir lapkričio mėnesiais)

Būna stiprūs ir sveiki, todėl linkę į fizinį darbą. Užsispyrę, nemėgsta keisti savo nuomonės – ją gina ne argumentais ar sąmoju, bet savo stotu, balso tvirtumu. Labai valingi ir ambicingi – kartais dėl ambicijų lieka kvailio vietoje. Gerai sutaria su tais, kurie jiems šiek tiek nusileidžia. Tačiau jei kas pagiria, papataikauja, gali ir patys likti po padu. Gali būti pavydūs, nemandagūs, tačiau konfliktų vengia.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite