Angle down Atgal

Anglijoje lietuvis įkliuvo pareigūnams: taranavo garažą ir apsivogė

Lietuvis Domantas Šakinis įkliuvo Rytų Anglijos policijos pareigūnams dėl neatsargaus vairavimo, tačiau patikrinus vyro pavardę sistemoje paaiškėjo, kad policijos jis paieškomas dėl visai kitų priežasčių. Skelbiama, kad Peterborough mieste lietuvis pavogė bent keturis motociklus.

Anglijoje tautietis neturėjo jokios nuolatinės gyvenamosios vietos. Policijos pareigūnams jis įkliuvo gegužės 30 d. Norwich mieste, kai buvo sustabdytas dėl pavojingo vairavimo kelyje. Patikrinus jį PNC (Police National Computer) sistemoje, paaiškėjo, kad jis paieškomas Peterborough pareigūnų ir yra siejamas su keliomis vagystėmis. Lietuvis iškart buvo sulaikytas.

Netrukus paaiškėjo, kad lietuvis siejamas su baltu mikroautobusu padirbtais valstybiniais numeriais. Mikroautobusas buvo naudojamas garažo vartams išlaužti, į juos įvažiuojant keletu stiprių smūgių.

Būtent su šiuo mikroautobusu D. Šakinis taranavo garažą ir šių metų vasario 21 d., Peterboroughe. Lietuvis, tikėtina, žinojo, kad garaže laikomi motociklai. Išlaužęs vartus, jis į mikroautobusą pakrovė tris motociklus ir išvažiavo. Apytikriai po 20 min. jis grįžo ir paėmė ketvirtą motociklą.

„Šį nusikaltimą pavyko išaiškinti ganėtinai sklandžiai. Sutikrinome D. Šakinio DNR su DNR, rastu ant mikroautobuso ir jie sutapo. Mikroautobusą aptiko pats garažo savininkas. Jam buvo pranešta, esą mikroautobusas, skirtas vartams išlaužti, stovi visai netoliese. Atvykęs savininkas mikroautobuso viduje rado tris iš keturių motociklų. Ketvirtas, deja, niekada nebuvo surastas“, - kalbėjo tyrėjas Adrian Anderson.

Sulaikytas lietuvis tik dabar išgirdo teismo sprendimą. Jam kalėjime teks praleisti vienerius metus.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite