Angle down Atgal

Lietuviai šėlo Žagarės vyšnių festivalyje

Savaitgalį iš visos Lietuvos į Žagarę plūdo minios žmonių. Čia vyko tradicinis, šįmet jau jubiliejinis – 15-asis – Vyšnių fesivalis. Kaip visada, jame netrūko nei įdomios veiklos, nei geros muzikos, nei puikios nuotaikos.

Tradicinis Vyšnių festivalio turgus, originaliosios kaliausės, puošiančios miestą pačiose netikėčiausiose jo vietose, įspūdinga koncertinė programa su žymiausiais Lietuvos atlikėjais, įvairios sportinės varžybos ir kiti kultūriniai bei istoriniai renginiai ragino neprarasti kultūrinės savimonės, susipažinti su šio krašto vertybėmis ir savitumu.

Koncertuoti Žagarės dvaro parko scenoje buvo pakviesti žinomos Lietuvos grupės ir atlikėjai: „Rebelheart“, Vytautas Šiškauskas, „Colours of Bubbles“, Saulius Prūsaitis, „Golden Parazyth“, Kostas Smoriginas, Monika Marija, „Poliarizuoti Stiklai“, Kastytis Kerbedis, Radistai DJ‘s ir daugelis kitų.

Be muzikos, festivalio dalyviai galėjo aplankyti Žagarės dvarą, apžiūrėti karinės technikos ekspoziciją, taip pat apsilankyti Žagarės dvaro parke įsikūrusiame turguje, į kurį suvažiavo prekeivių ne vien iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenijos, Kaliningrado srities.

Išspausti šypseną ne vieną privertė kaliausės, kurių festivalio erdvėje – gausu.

Vyšnių festivalyje vyko ir Baltijos galiūnų komandinis čempionatas. Jame stipriausiųjų vardas atiteko lietuviams – Martynui Brusokui, Žydrūnui Savickui ir Vidui Blekaičiui.

Organizatorių nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite