Angle down Atgal

Lietuvą šią savaitę pasiekė trys siuntos COVID-19 vakcinos –108 tūkst. dozių

Šią savaitę į Lietuvą buvo pristatytos trys COVID-19 vakcinų siuntos – iš viso 108 tūkst. vakcinos dozių.

Gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ pirmadienį pristatė 93 600 „Comirnaty“ vakcinos dozių, o farmacijos kompanija „AstraZeneca“ pirmadienį ir penktadienį atgabeno dvi siuntas po 7200 „Vaxzevria“ vakcinos dozių, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija.

Naujos siuntos saugomos Ekstremalių sveikatai situacijų centro sandėlyje, kol savivaldybėms skirstomos anksčiau gamintojų pristatytos vakcinos.

Vakcinos paskirstomos savivaldybėms, atsižvelgiant į jų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą. Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius, kad galėtų sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.

Pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos gyventojai gali registruodamiesi internetu www.koronastop.lt arba telefonu 1808. Kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai.

SAM duomenimis, viena arba dviem vakcinos dozėmis Lietuvoje jau paskiepyta 1,69 mln. gyventojų, arba 60,6 proc. visuomenės.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite