Angle down Atgal

Lietuva laimėjo „Euroviziją“: internautai išrinko savo favoritus

Dėl koronaviruso pandemijos atšaukus 2020 metų „Euroviziją“ socialinius tinklus užplūdo liūdesio neslepiančių melomanų žinutės. Dažnas lietuvis tikino, kad praleidom progą puikiai pasirodyti šiame konkurse, tačiau, panašu, kad savotiška pergale galime džiaugtis – nugalėtoją dainų konkurso gerbėjai vis tiek išrinko.

Tiesa, šįkart melomanų mėgstamas konkursas persikėlė į virtualią erdvę. Tinklalapis Esctoday.com nusprendė suteikti galimybę konkurso gerbėjams balsuoti už geriausias dainas ir taip išrinkti „Eurovision Home Contest“ (liet. Namų „Eurovizijos“ konkurso) nugalėtoją.

Po keturias valandas trukusio balsavimo paaiškėjo, kad šių metų virtualaus konkurso laureate tapo Lietuva, kuriai šiemet turėjo atstovauti grupė „The Roop“ su daina „On fire“.

„Eurovision Home Contest“, kaip ir tradicinis muzikinis konkursas, vyko kone visą savaitę. Antradienį ir ketvirtadienį buvo surengti pirmasis ir antrasis pusfinaliai, kurių metu paaiškėjo, kad finale turėjo susikauti Albanija, Armėnija, Austrija, Azerbaidžanas, Kipras, Estija, Sakartvelas, Graikija, Islandiją, Izraelis, Latvija, Lietuva, Malta, Šiaurės Makedonija, Norvegija, Lenkija, Rumunijas, Rusija, Švedija, Šveicarija ir, žinoma, nuolatinės finalininkės – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija bei Nyderlandai.

Į geriausiųjų dešimtuką pateko Šveicarija, Malta, Gruzija, Rusija, Latvija, Rumunija, Lenkija, Norvegija ir Graikija.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite