„Lietkabelis“ sutriuškino Rusijos klubą

kklietkabelis.lt nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

98423

Dar vieną pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 97:75 (22:20, 29:21, 27:17, 19:17) sutriuškino Maskvos „Runa“ komandą iš Rusijos.

Svečiai startavo itin galingai ir sužaidus 5 minutes pirmavo net 14:2. Vis dėlto „Lietkabelis“ kitą kėlinio pusę gynėsi pagirtinai ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių jau buvo priekyje – 22:20. Antrajame ketvirtyje jau panevėžiečiai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir į pertrauką išėjo su dviženkle atsarga – 51:41.

Antroje dvikovos dalyje „Runa“ neturėjo jokių prošvaisčių – „Lietkabelio“ atotrūkis perkopė 20 taškų, o pasireikšti gavo visi, išskyrus traumą besigydantį Stefaną Sinovecą.

Penktadienį Nenado Čanako auklėtiniai išbandys jėgas su Ventspilio „Ventspils“, o jau rugsėjo 16–17 dienomis jų laukia Raimundo Sargūno taurės turnyras „Cido“ arenoje.

„Lietkabelis“: Femi Olujobi 23 (9/11 metimai, 7 atk. kam.), Kendrickas Brownas 12, Tomas Dimša 11, Margiris Normantas (2/3 tritaškiai) ir Marius Valinskas po 10, Martynas Sajus (5 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.) ir Vytenis Lipkevičius po 8, Tomas Lekūnas 4, Tadas Vaičiūnas 3, Željko Šakičius 0 (18 min., 0/2 metimai).

„Runa“: Addisonas Spruillas 22, Maksimas Tkačenka 11, Alonzo Mourningas 10 (9 atk. kam.).