„Lietkabelis“ nugalėjo Latvijos čempionus

kklietkabelis.lt nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas. Jis 84:75 (14:15, 32:20, 12:26, 24:14) pranoko Latvijos čempionę Rygos VEF komandą.

Pirmoje dvikovos pusėje 15 minučių vyko apylygė kova, bet „Lietkabeliui“ pavyko atitrūkti, kai per 5 minutes pelnė 17 taškų ir įpusėjus dvikovai turėjo dviženklį pranašumą - 48:35.

Po pertraukos jau VEF rungtyniavo sklandžiau ir sugebėjo ne tik panaikinti visą turėtą deficitą, tačiau sužaidus 30 minučių, ir išsiveržti į priekį - 61:60. Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabelis“ vėl rungtyniavo taip, kaip tai darė antrajame kėlinyje - sužaidus 5 minutes pirmavo tik dviem taškais (69:67), tačiau likusią atkarpą sužaidė rezultatyviai (pelnė 15 taškų) ir iškovojo pergalę 84:75.

Nugalėtojams Margiris Normantas pelnė 18 taškų, Željko Šakičius - 15, Martynas Sajus - 14, Tomas Lekūnas - 11.

VEF ekipoje Lesteris Medfordas surinko 19 taškų, Kristijanas Krajina - 16, Janis Blūms - 13, Ronaldas Curry - 11, Alexanderis Madsenas - 10.