„Lietkabelis“ draugiškose rungtynėse pralaimėjo Rusijos ekipai

Draugiškame turnyre Liepojoje (Latvija) nesėkmę patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas. Jis 74:88 (17:31, 16:9, 20:24, 21:24) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) krepšininkams.

Vieningosios krepšinio lygos dalyviai iš Rusijos nuo pat dvikovos pradžios išsiveržė į priekį ir pasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo dviženkliu skirtumu - 31:17. Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ parodė kur kas geresnę gynybą, kuri leido sumažinti deficitą - 33:40.

Po pertraukos žaidimas išsilygino ir tik sėkmingai sužaistos paskutinės trečiojo kėlinio minutės leido „Jenisej“ padidinti atotrūkį - 64:53. Paskutiniajame ketvirtyje „Lietkabeliui“ nepavyko pasivyti varžovų, todėl jie buvo priversti patirti nesėkmę.

Sekmadienį Artūro Štalbergo auklėtiniai žais paskutines turnyro rungtynes. Varžovas paaiškės šeštadienį vėlai vakare, kai savo antruosius mačus sužais kitos komandos.

Panevėžio ekipai 14 taškų pelnė Simas Jasaitis, 11 - Donatas Tarolis, po 9 - Kšištofas Lavrinovičius bei Lukas Aukštikalnis.