Angle down Atgal

„Lietkabelio“ treneris N. Čanakas: dar nieko nenuveikėme, pirmadienį laukia finalas

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas šį savaitgalį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovose nedalyvauja, kadangi pirmadienį žais Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes.

Ketvirtadienį „Lietkabelis“ sužaidė itin permainingą mačą, kai pirmoje dalyje turėjo net 21 taško deficitą, bet dvikovą su Nikosijos „Keravnos“ (Kipras) laimėjo 16 taškų persvara - 71:55.

„Labai keistas mačas, pirmoji dalis mums buvo tarsi košmaras. „Keravnos“ dvikovą pradėjo realizuodami kelis sunkius metimus ir tada pradėjo pataikyti viską. Mes buvome visiškai išsimušę iš ritmo puolime ir per pirmus du kėlinius atrodėme pasimetę. Per pertrauką sakiau žaidėjams, kad viskas prasideda nuo gynybos ir antroje pusėje pradėjome daug agresyviau gintis. Kai apsigini, tada ir puolime jautiesi užtikrinčiau, todėl mes baigėme rungtynes taip, kaip norėjome“, - rungtynes prisiminė vyriausiasis Panevėžio klubo treneris Nenadas Čanakas.

Nepaisant to, kad „Lietkabelis“ turi solidžią taškų atsargą, strategas savo auklėtiniams neleidžia net pagalvoti apie atsipalaidavimą, kadangi „Keravnos“ jau šioje atrankoje ne kartą parodė, kad geba išsikapstyti ir iš didesnių duobių.

„Iki šiol „Keravnos“ sužaidė šešias visiškai skirtingas rungtynių puses: su Danijos klubu atsilikinėjo 20 taškų ir sugebėjo laimėti susitikimą solidžiu skirtumu. Matėme, kad mes per 14 minučių galime atsilikti 21 taško skirtumu. Žaidėjus įspėjame, kad turėtų būti 100 proc. susikaupę ir susikoncentravę, nes dar nieko nepadarėme. Pirmadienį laukia finalas. Turime būti šalto proto. Viso mačo metu neturime žiūrėti į švieslentę, o gintis taip, kaip tai darėme antroje susitikimo pusėje“, - kklietkabelis.lt pažymėjo specialistas.

N. Čanakas nemano, kad per kelias dienas komandos paruoš didelių staigmenų savo varžovams: „Nėra dažnas atvejis, kai dvi komandos tarpusavyje žaidžia dvejas rungtynes iš eilės. Žinoma, kad kažkurias detales bus bandoma išpildyti geriau, bet nemanau, kad nors viena komanda parodys visiškai kitokį žaidimą“.

„Lietkabelio“ vairininkas tikisi sirgalių paramos: „Sirgaliai mums labai svarbūs, todėl tikimės, kad panevėžiečiai gausiai susirinks į rungtynes. Mes atiduosime visas jėgas, kad pateisintume jų lūkesčius“.

Dvikova tarp „Lietkabelio“ ir „Keravnos“ Panevėžio „Cido“ arenoje prasidės pirmadienį 18.45 val.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite