Angle down Atgal

„Lietkabelio“ ekipą papildė amerikietis F. Olujobi

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio komanda savo sudėtyje turi pirmąjį legionierių - vienerių metų sutartis pasirašyta su Femi Olujobi, skelbia Panevėžio klubas.

Vidurio puolėjo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose galintis žaisti 23-ejų metų 206 cm ūgio amerikiečiui „Lietkabelis“ yra pirmasis klubas profesionalo karjeroje.

„Femi yra atletiškas žaidėjas, galintis žaisti tiek vidurio puolėjo, tiek sunkiojo krašto puolėjo pozicijose. Amerikietis moka žaisti ir arčiau krepšio, ir toliau, todėl tai išplės galimybes puolime. Olujobi turi daug potencialo“, - kklietkabelis.lt sakė klubo direktorius Martynas Purlys.

Aukštaūgis dvejus metus praleido Oklando universitete, sezoną gynė Šiaurės Karolinos universiteto garbę, o savo studento kelią baigė Čikagos „DePaul“ universitete.

2018-2019 metų sezone NCAA pirmenybėse F. Olujobi per 26 min. pelnydavo po 12,8 taško ir atkovodavo po 5,4 kamuolio. Dar sėkmingiau jis rungtyniavo Šiaurės Karolinos universiteto komandoje, kur per 32 min. pasižymėdavo 16,3 taško bei 7,7 atkovoto kamuolio vidurkiais.

F. Olujobi šią vasarą tikėjosi praverti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) duris ir dalyvavo „Sacramento Kings“ bei dar kelių ekipų peržiūrose, tačiau savo pavardės naujokų biržoje neišgirdo.

F. Olujobi tapo jau ketvirtuoju „Lietkabelio“ naujoku šiame tarpsezonyje. Prieš tai ekipą papildė Tomas Lekūnas, Tomas Dimša ir Martynas Sajus. Kontraktai buvo pratęsti su gynėjais Stefanu Sinovecu ir Mariumi Valinsku bei vyriausiuoju treneriu Nenadu Čanaku.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite