Angle down Atgal

Liepsna suniokojo balkonus, sukėlė stresą

Vidury savaitės Marijampolės R. Juknevičiaus gatvėje kilo sumaištis. Panika kilo, kai daugiabučio namo gyventojai pastebėjo, jog viename pirmo aukšto balkone kažkas dega. Atvykę ugniagesiai iš tiesų rado atvira liepsna degantį pirmo aukšto balkoną.

Nors ugnis netrukus buvo sutramdyta, spėjo išdegti medinis įstiklinto balkono rėmas, sutrūko durų ir langų stiklai, aprūko sienos, šalia esančio kambario sienos ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Nuostolių patyrė ir aukščiau esantys butai. Aprūko antro aukšto buto balkono sienos ir aliumininės konstrukcijos, sutrūko balkono durų ir langų stiklai, aprūko šalia esančio kambario sienos. Aprūko ir trečio aukšto balkono stiklas, aliumininės konstrukcijos, apsilydė vidinė balkono apdaila.

Ugniagesiams teko gesinti ne tik ugnį, bet ir gelbėti bute esančius žmones ir gyvūnus. Iš buto, kuriame ir liepsnojo balkonas, išgelbėti katinas ir šuo. Iš antrame aukšte esančio buto į lauką išvesta gyventoja ir katinas. Iš trečiame aukšte esančio buto išvesta moteris, kuriai dėl patirto streso vietoje buvo suteikta medicininė pagalba.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite