Angle down Atgal

Liepos 7-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 7-oji - Globėjų diena. Pasaulinė šokolado diena.

Liepos septintoji, sekmadienis - 188-oji metų diena (paskutinė 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 177 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė;

rytoj: Amarilė, Arnas, Arnoldas, Audrius, Elzė, Elžbieta, Vaitautas, Valmantė, Virginija;

poryt: Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.51, leidžiasi 21.56. Dienos ilgumas - 17.05.

Šiandien - šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Meilė - vienintelis dalykas, kuris eikvojamas auga" (R. Huchas).

***************

Astrologinė prognozė liepos 7-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nesakykite visko, ką galvojate antrajai pusei ar mylimam žmogui, jei nesate tikri, kad tai sukels pageidaujamą reakciją. Pasirūpinkite savo išvaizda, pakoreguokite stilių, manieras.

JAUTIS. Regis, būsite nusiteikę nuotykiams, romantikai. Flirtuokite, žavėkitės. Visgi ši diena gali patikrinti jūsų jausmus bei toleranciją artimųjų, vaikų ir patinkančio asmens atžvilgiu. Turbūt teks kažko atsisakyti ar padaryti kitų labui.

DVYNIAI. Nusimato kelionė, viešnagė. Pasistenkite padėti artimiesiems, kaimynams ir nepriekaištaukite jiems, kad sugriovė kokius nors jūsų planus. Įvertinkite tai, ką esate iš jų gavę. Puoselėkite šeimos židinį, ryšius su giminaičiais.

VĖŽYS. Šiandien svarbu išgirsti tai, ką kalba artimos aplinkos žmonės bei labiau galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai įpareigoja, žeidžia ir glosto. Verčiau tegul šiandien jie džiugina. Tik nepraraskite saiko, žadėdami, gražbyliaudami bei išlaidaudami.

LIŪTAS. Gali kilti ūpas vaikščioti po prekyvietes, apsipirkinėti. Apdairiai rinkitės perkamus daiktus, dovanas, kad neliktumėte nusivylę savo pasirinkimu bei išlaidomis. Nešykštėkite švelnių žodžių mylimam žmogui.

MERGELĖ. Su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo šilčiau, nes kitaip neatsikratysite įtampos bei perduosite ją kitiems. Jei dienos nepradėsite kaprizais, ji bus gera. Atsiras įdomių pašnekovų, galimybių pajuokauti, paflirtuoti.

SVARSTYKLĖS. Venkite triukšmo, šurmulio. Šiandien geriausiai jausitės atsiriboję nuo kompanijų, susibūrimų, ramioje, jaukioje aplinkoje. Nuotaiką šiek tiek gadins išlaidos.

SKORPIONAS. Šiandien stenkitės būti su tais, kurie jumyse žadina gerus jausmus - meilę, draugiškumą. Bendravimas su senais bičiuliais turėtų padėti atgauti pusiausvyrą, naujai įvertinti tai, ką esate patyrę.

ŠAULYS. Tikriausiai ne vien poilsis ir pramogos jums bus galvoje. Rūpės kažkokie nebaigti darbai. Nebūkite kategoriški bendraudami, ypač su priešinga lytimi ir pažįstamais. Ieškokite kompromiso.

OŽIARAGIS. Šiandien galite būti pakviesti į kultūrinį renginį, pristatymą, į svečius, arba patiems teks ką nors organizuoti. Galbūt iš to pasipelnysite. Tikriausiai paskambins ar iš toli atvykti žmogus, kuris jus labai domina.

VANDENIS. Derėtų pasitelkti dvasios stiprybę ir psichologinę įžvalgą, nes gali tekti aiškintis santykius su svarbiu jums žmogumi, arba iš jo reikalauti to, kas jums priklauso, bet nepavyksta susigrąžinti. Gali susidaryti situacija, verčianti išlaidauti.

ŽUVYS. Iš ryto būsite nelabai smagiai nusiteikę. Į galvą lįs rūpesčiai, neduos ramybės neatliktos pareigos arba santykiai su partneriu, kuriuose lyg ir trūksta ugnelės (arba per daug aitrių dūmų). Visgi galimos ir žaismingos situacijos, intriguojami pasimatymai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite