Angle down Atgal

Liepos 5-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos penktoji, penktadienis - 186-oji metų diena (penktoji 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 179 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butgina, Butginas, Butginė, Butgintė, Butgintas, Filė, Filomena, Filomenas, Karolina, Mantmilas, Mantmilė;

rytoj: Dominyka (Domė), Ginvilė, Ginvilas, Mindas, Mindaugas, Mindaugė, Nerė, Nerutė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Ramutis;

poryt: Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.49, leidžiasi 21.57. Dienos ilgumas - 17.08.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mokytam ir išsilavinusiam žmogui gyventi – lygu mąstyti“ (Ciceronas).

**************

Astrologinė prognozė liepos 5-ajai, penktadieniui

AVINAS. Seksis kurti grožį, užsiimti menu, tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Palanku skirti pasimatymus, dalyvauti konkursuose. Ši diena žada puikių pramogų ar net pergalių.

JAUTIS. Pastangos dėl šeimos, namų, asmeninės gerovės nenueis veltui. Be to, puikiai praleisite laiką su šeima, jeigu atostogaujate. Neverta „sukti į kairę”, ieškoti lengvabūdiškų pramogų už namų sienų.

DVYNIAI. Būsite aktyvūs, domėsitės įvairia informacija, aktualiais įvykiais. Galite užmegzti įdomią pažintį, kažkam padaryti įspūdį savo kalba, manieromis. Galbūt atsiras galimybė pakeisti nusibodusį darbą ar aplinką. Nusimato gera žinia.

VĖŽYS. Galite sėkmingai tvarkyti komercinius ir finansinius reikalus, užsiimti verslu, vykti apsipirkti. Puikus metas bendravimui, įdomioms pažintims. Galite susitikti seną pažįstamą, sudaryti naudingą sutartį.

LIŪTAS. Būsite emocionalūs, atvirai reikšite jausmus. Seksis demonstruoti kompetenciją, stiprinti autoritetą, spręsti santuokos problemas, siekti saviraiškos per kolektyvinę veiklą, draugijas.

MERGELĖ. Galite pasijusti vieniši, kamuojami nerimo ar kokių nors baimių. Tačiau kai kuriose srityse nusimato neblogi rezultatai. Jums padės paaštrėjusi intuicija, kūrybinis polėkis, subtilus skonis. Nepasiduokite pagundai svaigintis, jauskite saiką.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nuostabūs pašnekovai. Ypač seksis bendrauti su moterimis. Iš jų sulauksite dėmesio ir pagalbos. Galima reikšminga pažintis, kvietimas į įdomų renginį.

SKORPIONAS. Ši diena gali pareikalauti iš jūsų atsakingesnio požiūrio į darbą, pareigas, įstatymus. Vertėtų sutvarkyti oficialius dokumentus, susitikti su įtakingais veikėjais, nevilkinti svarbių reikalų sprendimo, ypač jei tuoj ketinate atostogauti.

ŠAULYS. Šiandien pravartu konsultuotis su specialistais, jeigu norite protingų ir naudingų patarimų. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio, spręsti klausimus, susijusius su studijomis, kelionių planais.

OŽIARAGIS. Galite atgauti skolą ar kažką pasiskolinti. Antroji pusė bus linkusi pritarti jūsų poreikiams bei troškimams, net jei tai nemažai kainuoja. Pažįstamas asmuo gali pateikti pasiūlymą, susijusį su verslo partneryste, draudimu.

VANDENIS. Būsite nusiteikę aiškintis meilės bei kitus asmeninius ir dalykinius santykius. Tai, ką sužinosite, jus turbūt pamalonins. Galbūt gausite pasiūlymą bendradarbiauti. Tai turėtų būti abipusiai naudinga.

ŽUVYS. Neblogai eisis praktinė veikla, seksis darbe bei mėginti įsidarbinti. Galima komandiruotė. Arba vyksite į kurortą pastiprinti sveikatos, pasilepinti. Būtų geriausia, kad sugebėtumėte suderinti darbą ir poilsį.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite