Angle down Atgal

Liepos 31-oji: vardadieniai, astrologija

 Liepos 31-oji, penktadienis – 213-oji metų diena (penktoji 31-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 153 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Elena, Ignacas, Ignacija, Ignacijus, Ignas, Ignė, Ignotas, Leta, Letas, Leticija, Sangina, Sanginas, Sangirda, Sangirdas, Sigitas, Vykintė;

rytoj: Almeda, Artautas, Bartautė, Bertautas, Bertautė, Bervainas, Bervainė, Meilė, Viltė;

poryt: Alfa, Alfas, Alfonsas, Guoda, Gustas, Gustava, Gustavas, Gustė, Gustina, Gustis, Gustys, Tautvaišas, Tautvaišė, Tautvaldas, Tautvaldė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.27, leidžiasi 21.23. Dienos ilgumas – 15.56.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Juokingos pastangos tų, kurie nori užkimšti burną netgi būsimoms kartoms“ (Tacitas).

**************

Astrologinė prognozė liepos 31-ajai, penktadieniui

AVINAS. Kai kuriuos norus šiandien įgyvendinti bus gana sunku, nes kliūtys augs lyg grybai po lietaus. Būsite sunerimę dėl ateities galimybių. Nepasitikėjimą didins prieštaringas aplinkinių elgesys.

JAUTIS. Įtempta diena, jei jūsų pagrindinis užsiėmimas – švietimas, finansiniai reikalai, ryšiai su užsieniu. Netikėtai pasirodžiusi informacija gali sukelti rūpesčių. Venkite skolintis ir skolinti pinigus be jokio užstato, garantijų.

DVYNIAI. Galvokite, ką kalbate su žmonėmis, kurių beveik arba visiškai nepažįstate. Mintys suksis apie finansinius reikalus, profesinę ateitį. Protingai apsispręsti, susivokti situacijoje gali padėti pokalbis su asmeniu, mačiusiu ir šilto, ir šalto.

VĖŽYS. Be kitų žmonių pritarimo, palaikymo kažin ar galėsite žengti bent vieną žingsnį. Nepaisant viso jūsų populiarumo, bus nelengva rasti bendrą kalbą su kitaip galvojančiais veikėjais. Išradingumo, kūrybiškumo ypač prireiks.

LIŪTAS. Nesuskaičiuojama galybė reikalų sukasi jūsų galvose. Tačiau gali būti, kad jūsų savijauta sutrukdys daryti tai, ką iš anksto suplanavote. Nereikėtų numoti ranka į negalavimus, nes laiku pasirūpinę sveikata labai sau padėsite.

MERGELĖ. Jeigu veiksite išvien su kitais, turbūt įtiksite publikai, aplinkiniams ir turėsite kuo pasidžiaugti jau šį vakarą. Interesų, skonių nesuderinimas daug ką sugadintų.

SVARSTYKLĖS. Stenkitės valdyti savo emocijas. Tikėtina, kad elgiantis santūriai jums pavyks išsiaiškinti problemų esmę. Vakarą praleiskite drauge su šeima, tik venkite kurstyti senus nesutarimus. Verčiau draugiškai aptarkite vieni kitų poreikius, planus.

SKORPIONAS. Gali būti, kad leisitės į viešnagę, ekskursiją arba sulauksite žinių iš toli. Televizorius, socialiniai tinklai taip pat gali tapti jums aktualios informacijos nešėju.

ŠAULYS. Jus gali užklupti neįveikiamas komforto, materialinės gerovės troškimas. Verčiau neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso. Finansinė rizika jums nepadės praturtėti.

OŽIARAGIS. Būsite jautrūs ir nerimastingi. Kils keistų minčių, idėjų. Gerai, jeigu tai nieko nekainuos. Visgi gali būti ir taip, kad paklosite nemažą sumelę dėl abejotinų malonumų, vedami netikro jausmo arba savanaudiško tikslo.

VANDENIS. Šiandien jus domins įvairios paslaptys, apkalbos. Gali pradėti aiškėti kai kurios užkulisinės intrigos. Be savo valios galite pasijusti į jas įvelti. Kol kas pabūkite stebėtojais, o ne teisybės ieškotojais.

ŽUVYS. Akiratyje gali pasirodyti seniai matytas bičiulis, pažįstamas. Gali būti, kad jums pasiūlys įsilieti į naują kolektyvą, grupę. Šiandieną tai padarytumėte nesunkiai, nors ir turėtumėte savo viduje slopinti didelį nerimą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite