Angle down Atgal

Liepos 27-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos dvidešimt septintoji, antradienis – 208-oji metų diena (antroji 30-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 157 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Danguolė, Natalija, Nazaras, Subartas, Sugauda, Sugaudas, Sugaudė, Suginta, Sugintas, Svalia, Žintautas, Žintautė;

rytoj: Ada, Augmantas, Augmantė, Augmilas, Augmilė, Augmina, Augminas, Inocenta, Inocentas, Samsonas, Vyta, Vytara, Vytaras, Vytarta, Vytartas, Vytas, Vytė;

poryt: Beatričė, Beatrisa, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Marta, Morta, Olavas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.18, leidžiasi 21.32. Dienos ilgumas – 16.14.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kuo daugiau pažįstamų, tuo mažiau pažįsti žmones“ (Kinų išmintis).

***************

Astrologinė prognozė liepos 27-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien nesinorės nieko veikti, stokosite energijos, todėl geriausiai seksis atostogauti. Jeigu būsite kelionėje, galite susidurti su netikėtais keblumais. Be to, už nosies jus gali vedžioti artimi žmonės. Atsargiai elkitės vandens telkiniuose.

JAUTIS. Šiandien bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, tačiau diskutuojant išryškės trūkumai, skirtumai, gal net negarbingi ketinimai. Atgaivą teiks gamtos grožis.

DVYNIAI. Šiandien kur kas daugiau laimėsite, jeigu sugebėsite gerbti kitus ir tinkamu elgesiu, tolerantiškumu pelnyti jų palankumą. Neatsargios maudynės ir nesaikingos išgertuvės gali baigtis labai liūdnai.

VĖŽYS. Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, studijomis, tolimesnėmis išvykomis. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba neįprastomis idėjomis. O galbūt patys padarysite įspūdį savo keistumais.

LIŪTAS. Turėsite finansinių rūpesčių. Jeigu esate įsivėlę į avantiūrą, įklimpę į skolas, turėsite pasmailinti liežuvį, kad išsisuktumėte nuo atsakomybės ar nemažų išlaidų. Atsargiai su neaiškiu maistu, svaigalais ir maudynėmis.

MERGELĖ. Šiandien teks labiau derintis prie kitų, ieškoti kompromisų. Jeigu to nedarysite, kils nemalonūs debatai arba nekalbadienis. Venkite svaigalų, nepraraskite savisaugos instinkto vandenyje.

SVARSTYKLĖS. Jeigu norite labiau susibičiuliauti su kolegomis, pelnyti jų simpatijas, venkite demonstruoti savo pranašumą. Pravartu pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą.

SKORPIONAS. Gali išryškėti jūsų slapti talentai ar pomėgiai. Jūsų empatija, meile, silpnybėmis gali naudotis mylimas žmogus, vaikai. Arba kaip tik jūs sulauksite iš jų ypatingo atsidavimo ir tuo net negalėsite lengvai patikėti.

ŠAULYS. Veikiausiai iškils šiokių tokių piniginių, šeiminių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su artimųjų. Niekas nenorės klausytis ir suprasti, o tik mėgins manipuliuoti kitais.

OŽIARAGIS. Situacija vers vikriai suktis ir daug bendrauti. Tačiau nuo kai kurių žmonių stengsitės atsiriboti. Galbūt dėl to, kad pateikta informacija griaus jūsų iliuzijas, vers kažkuo abejoti.

VANDENIS. Mintys suksis apie nuosavą verslą ar ūkį. Turbūt norėsis pasiremontuoti namus arba pasimėgauti tuo komfortu, kuris jau yra sukurtas. Saugokitės sukčių.

ŽUVYS. Būsite emocionalūs ir neracionalūs. Galbūt nerimausite dėl finansinių ataskaitų, komercinių sutarčių. Būkite atidūs prie vairo, o visuomeniniame transporte, viešuose renginiuose saugokitės kišenvagių. Neužkibkite ant sukčių kabliuko ir nesukčiaukite.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite