Angle down Atgal

Liepos 22-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos dvidešimt antroji, pirmadienis - 203-ioji metų diena, iki Naujųjų metų lieka 162 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dalius, Mantilė, Magdalena, Magdalė, Magdė, Marija;

rytoj: Apolinaras, Apolinarija, Brigita, Gilmina, Palius, Palys, Polis, Tarvilas, Tarvilė;

poryt: Dargvainas, Dargvainė, Dargvilas, Dargvilė, Kristina, Kristoforas, Kristupas, Laimis, Živilė, Živilis, Žyvilas, Žyvilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.10, leidžiasi 21.40. Dienos ilgumas - 16.30.

Šiandien - šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tas, kuris sodina medžius, myli ne tik save, bet ir kitus“ (T. Fuleris).

***************

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Skirtingai nei kitiems, ši diena jums nebus aktyvi. Patartina labiau remtis intuicija. Konfidenciali informacija gali jums pasitarnauti. Seksis užsiimti labdara, menu.

JAUTIS. Šiandien jus džiugins organizacinė veikla, kolektyviniai reikalai, bet tik iki pietų. Dorojant asmenines problemas jums gali labai padėti draugai, bendraminčiai. Vakarop pirmenybę teikite ne triukšmingam šurmuliui, o intymesnei atmosferai.

DVYNIAI. Nuo pat ryto mintys suksis apie nebaigtus darbus, pokyčius. Tereikia susiplanuoti, susikaupti ir laikytis dienotvarkės. Pamažu pagerinsite savo perspektyvas.

VĖŽYS. Diena bus šauni, nuotaika optimistiška. Svajosite apie norų išsipildymą ir tuo tikėsite. Nesunkiai susidorosite su visomis užduotimis. Galima įspūdinga nauja pažintis, arba naudingas pokalbis su įtakingu pažįstamu.

LIŪTAS. Sau, o gal ir kitiems kelsite klausimus, susijusius su verslu, turtu, mokesčiais, skolomis. Tiesiog darykite tai, ką privalote atlikti laiku ir pagal taisykles. Tikėtina, kad ruošiatės svarbiam renginiui, kelionei ar pan.

MERGELĖ. Tai naudingų susitikimų, įdomios informacijos diena. Tai jums padės sukonkretinti kai kuriuos planus. Didelė tikimybė, kad kažkokie tikslai taps ilgalaikiai ir reikšmingi.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pravartu labiau susitelkti ties dalykiniais reikalais, nes paaštrėjusi uoslė naudingiems sandoriams turėtų išvaduoti iš kai kurių problemų. Palanku tartis dėl darbo, apmokėjimo, tiekimo, nuolaidų, sutarčių.

SKORPIONAS. Viskas klostysis gana palankiai ir darbe, ir namuose, ir meilės reikaluose. Būsite iniciatyvūs, aistringi, nestokosite humoro jausmo. Jums arba jūsų vaikams gali pasisekti konkurse, žaidime.

ŠAULYS. Diena bus prieštaringa. Ne viską pajėgsite, ne visiems įtiksite. Tačiau jums pavyks išspręsti kai kuriuos užsitęsusius reikalus. Jei domitės giminės šaknimis, sužinosite kažką vertinga. Vakaras žada pramogų.

OŽIARAGIS. Šiandien teks daug kalbėtis, aiškintis santykius bei dominamus klausimus. Tai jums suteiks reikiamos informacijos. Popiet norėsis privatumo ir komforto, namų erdvės ar ramios gamtos.

VANDENIS. Šiuo metu jums ypač pravers darbštumas ir draugiški santykiai su aplinkiniais. Tikėtina, kad šiandien sužinosite savo svajonės įgyvendinimo kainą, arba kokia yra jūsų vertė kitų požiūriu.

ŽUVYS. Ši diena bus kupina širdžiai mielų užsiėmimų ar kontaktų. Romantiški jausmai ir lūkesčiai nuspalvins kasdienybę šviesiomis spalvomis. Su gera nuotaika ir darbai judės gana sklandžiai.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite