Angle down Atgal

Liepos 21-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos dvidešimt pirmoji, trečiadienis – 202-oji metų diena (trečioji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 163 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė;

rytoj: Dalius, Mantilė, Magdalena, Magdalė, Magdė, Marija;

poryt: Apolinaras, Apolinarija, Brigita, Gilmina, Palius, Palys, Polis, Tarvilas, Tarvilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.09, leidžiasi 21.41. Dienos ilgumas – 16.32.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Elgesys – tai veidrodis, kuriame kiekvienas parodo savo veidą“ (J. V. Gėtė).

**************

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien į savo moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Galbūt nepažįstamo žmogaus replika atskleis nelabai malonią tiesą. Bus rūpesčių, jei turite planų išvykti į užsienį, įstoti mokytis ar kt.

JAUTIS. Diena bus emociškai aktyvi. Į viską jausmingai reaguosite. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tiesiogiai ar netiesiogiai reikalaus to, kas jiems priklauso.

DVYNIAI. Gana veikli, bet nerami diena. Aktualūs bus bendradarbiavimo, tarpininkavimo klausimai. Labiau norėsis visus kritikuoti ar guostis jų nesupratingumu nei pasikliauti savo jėgomis ir protu.

VĖŽYS. Šiandieną nesitikėkite ramaus atsipalaidavimo. Teks pagalvoti pareigas, kažkas ims baksnoti pirštu į nepadarytus darbus arba jūsų silpnybes. Galite susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija, įsidarbinimu arba sveikata.

LIŪTAS. Seksis megzti naujas pažintis, vilioti priešingą lytį, žavėti gerbėjus. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, mokėkite atsispirti keistoms pagundoms. Regis, džiugins vaikai. Norėsis juos palepinti.

MERGELĖ. Šiandien nepatartina imtis neapgalvotų darbų, neįprastai elgtis ir aklai pasitikėti kitais. Kad ir ką darytumėte, remkitės sveiku protu, patirtimi. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Geriau būtų, kad kai kuriuos dalykus šiandien nutylėtumėte bendraudami su artimos aplinkos žmonėmis. Neskleiskite abejotinos informacijos ir socialiniuose tinkluose.

SKORPIONAS. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, apgyvendinimu. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Labai svarbu įvertinti jų ir savo interesus.

ŠAULYS. Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves kitų žmonių išsisukinėjimas, nepritarimas jūsų nuomonei ar norams.

OŽIARAGIS. Šiandien naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją negu aktyviai reikštis. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.

VANDENIS. Regis, ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, draugyste, populiarumu. Dėl draugystės turbūt šiek tiek papurtysite piniginę. Galbūt norėsite paremti ir dėl to pirksite nebūtiną prekę ar paslaugą.

ŽUVYS. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Jei bandysite išsisukti, galite pakliūti į keblią situaciją. Gali pasirodyti, kad nesiseka kitų žmonių vedžioti už nosies. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite