Angle down Atgal

Liepos 2-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos antroji, penktadienis – 183-ioji metų diena (penktoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 182 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gantautė, Jotvingas, Jotvingė, Jotvingis, Marijona, Marijonas, Martinjonas, Napoleonas;

rytoj: Abdonas, Anatolijus, Heliodoras, Liaudbaras, Liaudmantas, Liaudmantė, Liaudmina, Liaudminas, Liaudminė, Rytė, Rytis, Tomas, Vaidilas, Vaidilė;

poryt: Berta, Birutė, Gedenė, Gedenis, Gedgailas, Gedgailė, Malvina, Skalvis, Teodora, Teodoras, Ulrika, Ulrikas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.13.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Geriausia, ką mums duoda istorija, – tai jos skatinamas entuziazmas“ (J. V. Gėtė).

***************

Astrologinė prognozė liepos 2-ajai, penktadieniui

AVINAS. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto, arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti sodybą, buitį. Visgi lengva suklysti renkantis prekes, susipykti su turinčiais kitokią nuomonę. Valdykitės.

JAUTIS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą, o ginčai su artimaisiais – įsiūtį, stresą. Atsipalaiduokite, negalvokite apie neišsprendžiamus dalykus. Gali pavykti pademonstruoti originalų meninį skonį.

DVYNIAI. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai jie skatins jūsų apsisprendimą svarbiu klausimu. Galite susitarti dėl investicijų, kreditavimo galimybių, atgauti skolą ar pan. Venkite nelegalių aferų.

VĖŽYS. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Iš sąstingio pajudės kai kurie svarbūs reikalai. Gana aktyvus laikas, jeigu norite papildomai pasipelnyti. Kita vertus, galite nusivilti kažkieno įsiūlytu moderniu daiktu, pirkiniu.

LIŪTAS. Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui. Galbūt atsiras galimybė vykti į užsienį. Jeigu šiandien leisitės į kelionę, pasistenkite neužmiršti būtinų dokumentų, reikalingų daiktų.

MERGELĖ. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgauti piniginę išraišką. Pavyks daugiau nuveikti ir laimėti, jei nesiblaškysite, veiksite žinodami, ko norite. Seksis pasidarbuoti ir ten, kur reikalinga gera psichologinė įžvalga, finansiniai įgūdžiai.

SVARSTYKLĖS. Neblogai seksis, jeigu gebėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena susitaikymui su priešais, interesų derinimui. Susiginčiję neskubėkite nei bėgti iš namų, nei kitų varyti lauk.

SKORPIONAS. Nuvargsite nuo darbo ir bendravimo su bendradarbiais, tačiau diena nepraeis veltui – sužinosite įdomių dalykų, pasidalinsite patirtimi. Galbūt gausite dalykinį ar verslo pasiūlymą. Pasisaugokite priešiškų žmonių, agresijos, žaibo, ugnies.

ŠAULYS. Pakvieskite kur nors jums mielą žmogų ar bent jau parodykite jam daugiau dėmesio, išklausykite. Nuoširdus pasimatymas turėtų jus labiau suartinti. Paaiškės, kokių santykių galite tikėtis. Daugiau laiko skirkite vaikams. 

OŽIARAGIS. Gali kilti pagunda keisti gyvenamą vietą ar būstą, keisti sąlygas. Geriau būtų neskubėti ir be blaškymosi apsispręsti, ko norite jūs ir jūsų šeimos nariai. Be būtino reikalo nelįskite į skolas.

VANDENIS. Diena turėtų būti nebloga. Seksis sklandžiai bendrauti, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą. Visgi nuotaiką gali sudrumsti netikėta žinia ar įvykis.

ŽUVYS. Rūpės stambūs pirkiniai, galbūt pavyks dėl ko nors palankiai suderėti, gauti naudingą paslaugą. Regis, sunku bus atsispirti ir abejotinoms pagundoms, besaikiam smaguriavimui.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite