Angle down Atgal

Liepos 19-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos devynioliktoji, penktadienis - 200-oji metų diena (penktoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 165 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurė, Aurėja, Galiganta, Galigantas, Ksavera, Ksaveras, Mantgailas, Mantgailė, Mantgirdas, Mantgirdė, Sakalas, Vincenta, Vincentas;

rytoj: Alvyda, Alvydas, Česlovas, Jeronimas, Vismantas, Vismantė;

poryt: Danielius, Laurynas, Liongina, Lionginas, Prakseda, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.06, leidžiasi 21.44. Dienos ilgumas - 16.38.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Priešininkas, ieškantis jūsų klaidų, naudingesnis nei draugas, norintis jas nuslėpti" (L. da Vinčis).

***************

Astrologinė prognozė liepos 19-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien daugiau pasieksite, jei veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni. Pažįstamas žmogus arba tarpininkas gali padėti išspręsti opią problemą. O galbūt pagaliau rasite progų atsipalaiduoti, pabendrauti su draugais.

JAUTIS. Kai kurie reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba labai skubėti. Stenkitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama.

DVYNIAI. Gera reputacija šiandien jums garantuos sėkmę, juo labiau kad turbūt teks bendrauti su užsieniečiais, įtakingais veikėjais ar nepažįstamais žmonėmis, kurių nuomonė gali daug reikšti. O jeigu atostogaujate, veršitės pakeliauti.

VĖŽYS. Regis, kažkas privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, investicijomis, mokesčiais. Pasistenkite taikiai spręsti konfliktus.

LIŪTAS. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų nuostatų. Nelygu, kokia situacija - tai atneš naudą arba žalą. Norint palankia kryptimi pastūmėti aktualius reikalus, reikia rasti sąjungininkų.

MERGELĖ. Jūsų tikslai kiek viršys galimybes. Neplanuotai gali tekti daugiau padirbėti ar rimčiau pasirūpinti vaikais, augintiniais. Tuo pačiu galite atskleisti kai kuriuos ypatingus sugebėjimus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite sentimentalūs, jausmingi, padaugės romantikos jūsų širdyje ir aplinkoje. Galite pasižymėti scenoje arba tiesiog ieškosite pramogų, malonumų.

SKORPIONAS. Šiandieną vertėtų kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, kartu pakeisti aplinką. Didžiausio pasitenkinimo kaip tik ir teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Jei buvote susipykę su kuo nors iš giminių, stenkitės susitaikyti.

ŠAULYS. Regis, jums kais padai, kaip norėsis kuo greičiau mesti darbus ir pasinerti į vasaros malonumus. Tikriausiai gausite kažkiek pinigų, bet tuoj pat suskubsite juos išleisti.

OŽIARAGIS. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jei nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Stiprinkite, o ne traukykite partnerystės, draugystės ryšius.

VANDENIS. Nekaip jausitės, jei pasirodys, kad kažkokios jūsų pastangos nuėjo niekais. Visgi, jei nesitikite didelės apčiuopiamos naudos, nusivilti neteks. Patys sau susikurkite gerą nuotaiką ir raskite būdą maloniai praleisti laisvą laiką.

ŽUVYS. Šiandien turėsite nedaug energijos bei optimizmo. Norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais, net jei jie daug kainuoja. Vaikai džiaugsis, kad tenkinate jų užgaidas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite