Angle down Atgal

Liepos 17-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 17-oji – Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena. Pasaulinė emociukų diena.

Šiemet minimos 88-osios Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą metinės. 1933 m. S. Darius ir S. Girėnas lėktuvu „Lituanica“ išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo liepos 17-ąją lėktuvui nukritus Soldino miške (tuomet Vokietija, dabar – Lenkija). Lakūnai laikomi Lietuvos patriotais. Savo skrydžiu jie norėjo parodyti pasauliui, kad Lietuva nenusileidžia kitoms valstybėms. Žinią apie „Lituanicos“ skrydį po visą pasaulį tuomet išplatino telegramų agentūros.

Suvienyti Lietuvą norėjo dar karalius Mindaugas. Dabar Pasaulio lietuvių vienybės dieną siekiama suvienyti po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvius. Užsienyje gyvenantys lietuviai įvairiais laikais teikė Lietuvai pagalbą: politinę, finansinę ir humanitarinę. Lietuvoje gyvenantys lietuviai 1990 metais turėjo įtakos Lietuvos nepriklausomybei atkurti, informuodami pasaulį apie rusų agresiją.

Liepos septynioliktoji, šeštadienis – 198-oji metų diena (priešpaskutinė 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 167 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Darius, Darotas, Darutė, Darutis, Irma, Girėnas, Narimantas, Narimantė, Narvydas, Vaiga, Vaigailas, Vaigailė, Vaigė, Vaigys, Vytenis;

rytoj: Arnoldas, Eimanas, Eimanė, Eimantas, Eimantė, Eimys, Ervinas, Kamilas, Kamilė, Kamilis, Tautvilas, Tautvilė;

poryt: Aurė, Aurėja, Galiganta, Galigantas, Ksavera, Ksaveras, Mantgailas, Mantgailė, Mantgirdas, Mantgirdė, Sakalas, Vincenta, Vincentas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.03, leidžiasi 21.46. Dienos ilgumas – 16.43.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie“ (B. Ferero).

***************

Astrologinė prognozė liepos 17-ai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien galite išgirsti nemalonių priekaištų iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Įveikite priešiškumą ir pasidalinkite savo mintimis – tik taip suprasite vieni kitus. Vakare galima tikėtis meilės reikalų suaktyvėjimo.

JAUTIS. Tikriausiai nekaip jausitės, ypač jei persivalgysite jūsų organizmui nelabai tinkamo maisto. Dar blogiau veiks alkoholis. Galimi sunkumai įvairiuose kontaktuose.

DVYNIAI. Ši diena privers labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais, vaikais. Tačiau galimos ir netikėtos staigmenos, pakvietimai į pasimatymus ar renginius. Labai praverstų humoro jausmas, artistiniai sugebėjimai.

VĖŽYS. Regis, apie save jums primins ne tik tie žmonės, kuriuos norite pamatyti, bet ir tie, kurių sutikti nepageidautumėte. Aršių oponentų niekuo neįtikinėkite. Neverta.

LIŪTAS. Šiandien lengvai galite susipykti su broliu, seserimi ar kitu giminaičiu. Galbūt jūs per daug tikitės iš kitų ir per mažai patys duodate aplinkiniams. Nederėtų akcentuoti vien savo nuomonės bei poreikių.

MERGELĖ. Tikriausiai visaip stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos lizdelį. Parūps gana praktiški apdailos, grožio, meniškumo klausimai. Pasistenkite per daug pinigų neiššvaistyti niekniekiams. Nepatariama skolinti vertingų daiktų.

SVARSTYKLĖS. Derėtų paisyti organizmo poreikių – gerai maitintis, ilsėtis. Venkite konfliktų, atsargiai vairuokite. Trokšite idealių meilės santykių, bet šiandien tai neįmanoma.

SKORPIONAS. Šiandien būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas poilsis gamtoje, meditacijos. Į vakarą padidės romantiškas jausmingumas. Galima meilės intriga.

ŠAULYS. Diena žada daugybę kontaktų, tarp kurių pasitaikys ir nelabai malonių. Neverta kreipti dėmesio. Vakare turbūt pajusite išskirtinį asmeninės erdvės poreikį.

OŽIARAGIS. Galite pajusti kai kurių pažįstamų ir nepažįstamų asmenų nepasitenkinimą. Nepainiokite jausmų, emocijų ir įsipareigojimų. Viskas susiklostys ne taip jau blogai, jei būsite korektiški su savo pašnekovais.

VANDENIS. Šiandien jus daug kas domins ir gana atlaidžiai žvelgsite į žmogiškas silpnybes. Turbūt norėsis apsilankyti turiningame renginyje, leistis į pažintinę kelionę ar pan.

ŽUVYS. Galima įtampa dėl neapgalvotų išlaidų, negrąžintų skolų, finansinių avantiūrų. Nederėtų skolinti, rizikuoti turtu. Galbūt gilinsitės į žmogaus psichologijos gelmes, stengsitės suprasti dominantį asmenį ir jį paveikti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite