Angle down Atgal

Liepos 14-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos keturioliktoji, sekmadienis - 195-oji metų diena (paskutinė 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 170 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Eigilė, Liberata, Liberatas, Vydas;

rytoj: Boneventūra, Boneventūras, Gerimantė, Enrika, Enrikas, Henrieta, Henrika, Henrikas, Henris, Herkus, Mantas, Rozalija (Rožė);

poryt: Auksė, Danguolė, Danguolis, Fausta, Faustas, Karmela, Karmelas, Vaigauda, Vaigaudas, Vaigaudė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.59, leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas - 16.51.

Šiandien - šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį" (R. Vagneris).

****************

Astrologinė prognozė liepos 14-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Palanku susipažinti su svetimšaliais, priimti iš toli atvykusius svečius arba svečiuotis, keliauti. Kita vertus, gali atsirasti kontaktų, kurių nepageidaujate, bet išsisukti nuo jų bus beveik neįmanoma.

JAUTIS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių bei sugebėjimo adaptuotis. Nepulkite strimgalviais į naują meilės nuotykį ar finansinę avantiūrą. Verčiau pasitaupykite, nors tai ir nepatiktų aplinkiniams.

DVYNIAI. Šiandien jūsų emocinė būklė bus nestabili. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Tačiau pasistengę sugebėsite suprasti ir toleruoti kitokį požiūrį bei nuomonę.

VĖŽYS. Šiandien daug dėmesio pareikalaus ūkiniai reikalai. Tiktų įsigyti naują drabužį, rūpintis odos priežiūra, grožiu, stiliumi, augintiniais. Prieštaringai klostysis partnerystės reikalai. Visgi turbūt pavyks išsiaiškinti nesusipratimus, suderinti interesus.

LIŪTAS. Regis, jus domins artistinė ir kūrybinė veikla. Gali pasisekti loterijoje, žaidime, konkurse. Galite patirti aistringą nuotykį, užmegzti ar atnaujinti romaną. Kita vertus, nerimą kels sveikatos problemos, augintinių bėdos.

MERGELĖ. Šią poilsio dieną pradėkite be sumaišties, skubėjimo. Viską darykite atsipalaidavę, mėgaudamiesi. Tikriausiai sulauksite dėmesio iš žmogaus, kurį vertinate.

SVARSTYKLĖS. Puikiai prisibendrausite, jei iš anksto nusiteiksite nuoširdumui ir draugiškumui. Seksis dar geriau, jei mokėsite išklausyti kitus, iš širdies patarti. Kita vertus, artimoje aplinkoje tvyros daug įtampos.

SKORPIONAS. Konkrečiai dairysitės, iš kur gauti daugiau naudos, kaip geriau realizuoti savo sugebėjimus ir privalumus. Tikėtina, kad šaunų pasiūlymą pateiks arba paramą pasiūlys artimas giminaitis, kaimynas ar draugas.

ŠAULYS. Nusimato antplūdis prisiminimų, susijusių su meilės istorijomis, kelionių įspūdžiais. Galite patirti kažką malonaus ir tuo pačiu keliančio nerimo, nes kaina, kurią gali tekti sumokėti už jums patinkantį dalyką, būtų nemenka.

OŽIARAGIS. Šiandien jus valdys pasąmonės srautai, labai veikli bus vaizduotė, intuicija. Tačiau ne itin norėsis bendrauti, judėti, ir to neslėpsite. Kažkas dėl to gali įsižeisti. Galima nauda iš mistinės, meninės veiklos.

VANDENIS. Ši diena žada draugiškų kontaktų, pokalbių, diskusijų. Tikėtina šauni kompanija, įmanomas ir meilės flirtas, nuotykis. Sunkiai nustygsite vienoje vietoje.

ŽUVYS. Šiandien galbūt pasiseks pasėti idėją, kuri atneš ir naudos, ir kūrybinio pasitenkinimo. Tačiau įmanomas ir veidmainiavimas, slapti meilės žaidimai, neracionalus pinigų švaistymas.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite