Angle down Atgal

Liepos 13-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 13-oji – Durbės mūšio diena. Seimas šia diena papildė Atmintinų dienų sąrašą 2014 metais.

Durbės mūšis įvyko 1260 m. liepos 13 d. į pietus nuo Durbės ežero, dabartinėje Latvijoje (Liepojos r.).

Liepos tryliktoji, pirmadienis – 195-oji metų diena (pirmoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė;

rytoj: Eigilė, Liberata, Liberatas, Vydas;

poryt: Boneventūra, Boneventūras, Gerimantė, Enrika, Enrikas, Henrieta, Henrika, Henrikas, Henris, Herkus, Mantas, Rozalija (Rožė).

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.59, leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas – 16.51.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kvailiui senatvė – našta, neišmanėliui – žiema, o mokslo vyrui – auksinė pjūtis“ (Volteras).

***************

Astrologinė prognozė liepos 13-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Iš pat ryto nerimausite dėl įsivaizduojamų kliūčių ir neatliktų darbų. Net jeigu stengsitės išvengti rimto pokalbio, vakare jis vis tiek įvyks. Ir galbūt per jį labiau suprasite, ką turite daryti, kad pasijustumėte atsakingesni ir saugesni.

JAUTIS. Stenkitės nepasiduoti impulsyviems sprendimams, nes jie tikriausiai bus klaidingi. Šiandien nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis. Ten netrūks norinčių pastumti, pakišti koją, aptaškyti purvais. Būdami šešėlyje, nukentėsite kur kas mažiau.

DVYNIAI. Regis, mėginsite atnaujinti prarastus ryšius arba užmegzti naujus. Aplinkybės bus ne itin palankios – susidursite su trukdymais, išsisukinėjimais. Nelabai galėsite kuo nors pasitikėti.

VĖŽYS. Būsite labai jautrūs ir kūrybingi. Geriau suvoksite kitų žmonių troškimus, bet taip pat giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Nelįskite į skolas bei finansines avantiūras.

LIŪTAS. Neblogas metas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Turbūt teks susitikti su įtakingais asmenimis, dėmesio vertais pažįstamais. Nebūkite pernelyg familiarūs, paisykite autoritetų nuomonės bei galiojančių nerašytų bendravimo taisyklių.

MERGELĖ. Jausitės finansiškai priklausomi nuo kitų žmonių, verslo partnerių. Kils noras iš pagrindų keisti įvaizdį arba pakeisti aplinką. Galbūt teks pavaduoti kolegą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien labai aktualūs bus studijų, investicijų, mokesčių, partnerystės klausimai. Gyvenimas čia virte virs. Neieškokite lengvabūdiškų malonumų – dėl jų iškils problemų. Gautą informaciją patikrinkite keletą kartų.

SKORPIONAS. Jūsų prieštaringas elgesys neskatins aplinkinių geranoriškumo. Nenustebkite, jei kažkas priešgyniaus, oponuos. Mokėjimas vienur būti ryžtingiems, kitur atsitraukti, nusileisti jums bus ypač aktualus.

ŠAULYS. Iš pat ryto sužinosite, kaip išaugo vaikų poreikiai ir kiek tam reikia pinigų. Sportui, sveikatai taip pat negailėsite laiko ir lėšų. Regis, laisvalaikio ar kūrybinis projektas neduos tiek naudos, kiek tikėjotės.

OŽIARAGIS. Reikėtų stengtis kaip nors mažinti vidinę ir išorinę įtampą, antraip gali kilti rimtos krizės asmeniniuose santykiuose. Labiau vertinkite meilės bei šeiminius ryšius, nenumokite ranka į vaikų problemas bei užgaidas.

VANDENIS. Tikriausiai stokosite ramybės bei saugumo jausmo. Regis, šeiminės ar kitokio pobūdžio problemos labai trukdys profesiniams reikalams, kurie šiuo metu turės didelės svarbos.

ŽUVYS. Gali būti, kad patirsite kolektyvo spaudimą atsiskaityti už panaudotas lėšas arba kaip nors įsipareigoti. Jeigu tikėjotės paramos projektui, verslui, paaiškės, kad reikia apsišarvuoti kantrybe. Šiandien nemaža gali pasirodyti malonumų bei komforto kaina.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite