Angle down Atgal

Liepos 10-oji: vardadieniai, astrologija

Liepos 10-osios rytmetį danguje trumpam pasirodo Sietynas, sudarytas iš septynių žvaigždžių.

Lietuvoje tikima, kad nuo Septynių brolių miegančių prasideda lietūs. Jei tądien lyja, lietus nesiliaus septynias dienas, o gal net septynias savaites. Jeigu visai nelyja, irgi blogai - derlius bus menkas.

Liepos dešimtoji, trečiadienis - 191-oji metų diena (trečioji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 174 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Amalija, Amelija, Eirimė, Gilvainas, Gilvainė, Melė, Neikantas, Neikantė, Neimantas, Neimantė, Sigutė;

rytoj: Benediktas, Pijus, Šarūnė, Vilma, Vilmantas, Vilmantė, Žutarta, Žutartas, Žutautas, Žutautė;

poryt: Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.54, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas - 17.00.

Šiandien - antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gyvenime nėra kursų pradedantiesiems: kiekvienas iš karto gauna sunkiausius uždavinius“ (R. M. Rilkė).

*************

Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus labai prieštaringa. Džiugins nuotykiai, tačiau stresą gali įvaryti vaikų išdaigos, trikdžiai kelionėje, neplanuotai pakrypę kai kurie reikalai. Vakaras gali pateikti ir kitų šokiruojančių staigmenų.

JAUTIS. Šiandien jums ypač rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis bei jūsų santykiais. Jeigu lipsite jiems ant kulnų, priekaištaudami ar kritikuodami, nesitikėkite meilių žodžių. Vakare galima agresija, pavydo scena. Saugokitės žaibo, ugnies.

DVYNIAI. Šiandien galite sudarinėti sutartis, dėl kažko svarbaus tartis, teikti informaciją. Tačiau jei tuo užsiimsite vakare, labai abejotina, kad išeis į naudą. Kažkokios problemos, susijusios su vaikais arba sveikata gali jus išmušti iš vėžių.

VĖŽYS. Pirmoji dienos pusė bus ramesnė, buitiškesnė. Tačiau vakare prarasite savitvardą. Galbūt su tuo bus kažkaip susijusi auganti karta, mylimas žmogus. Galite pasielgti neatsakingai.

LIŪTAS. Iš ryto neblogai seksis darbuotis, tačiau į vakarą augs nervingumas, impulsyvumas. Dienos pabaigoje pažabokite spontaniškumą pavojingose situacijose, nes polinkis rizikuoti, eksperimentuoti gali sukelti netikėtų problemų jums ar kitiems.

MERGELĖ. Jūsų rytinis sumanumas leis išvengti nuostolių ir užtikrins naudą. Regis, iš paskalų sužinosite tai, kas jums padės planuoti tolesnius savo veiksmus. Būkite itin atsargūs kelyje bei eksploatuodami techniką - galimos traumos.

SVARSTYKLĖS. Pirmoje dienos pusėje seksis bet kokie darbai. Tačiau laiko stoka gali trukdyti parodyti gerus ketinimus aplinkiniams. Venkite abejotinų sandėrių. Jei pirksite techniką, būkite atidūs, reikalaukite garantijos, tvarkingų dokumentų.

SKORPIONAS. Šiandien pravartu pasitelkti geležinę kantrybę bei kai kuriuos darbus pavesti kitiems asmenims, kad nepatirtumėte per didelių krūvių. Vakaras nepalankus jokiai rizikai. Venkite konfliktinių situacijų, atsargiai su technika, ugnimi, elektra.

ŠAULYS. Svarbiausius reikalus tvarkykite iš pat ryto. Jei jums labai svarbus yra teisinis, studijų ar autoriteto klausimas, tai vakare atsiras priežasčių nerimauti. Baiminsitės, kad neišaiškėtų jums garbės nedarantys dalykai.

OŽIARAGIS. Tikriausiai būsite nusiteikę aiškintis santykius, kovoti dėl finansinių bei verslo interesų, visuomeninės ir socialinės padėties bei kitų svarbių dalykų. Vakare gali prasiveržti nesuvaldomos aistros, pavydas. Tai pakenktų santykiams.

VANDENIS. Šiandien spręsite rebusus, susijusius su asmeniniais bei dalykiniais santykiais. Į vakarą darysitės kategoriškesni, piktesni. Jums lengva bus apkaltinti kitą žmogų, bet sunku atleisti, suprasti. Galite išprovokuoti agresiją, avariją.

ŽUVYS. Nuo pat ryto mintys suksis apie darbus ar galimus finansinius sunkumus, technines problemas. Norėsis viską sudėlioti į vietas, iškart matyti savo pastangų rezultatus. Vakare itin atsargiai važiuokite, nepažeiskite eismo taisyklių.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite