Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

„Lidl“ parduotuvėje Vilniuje – absurdiškas nusikaltimas: studentas prie vaikų šlapinosi ant pieno produktų

Vilniaus miesto apylinkės teismas jau įsiteisėjusiu nuosprendžiu išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kuri savo absurdiškumu mažai kam nusileidžia – jaunas studentas buvo pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos trikdymo, kai po nakties klube neblaivus užėjo į „Lidl“ parduotuvę ir ėmė šlapintis ant pieno produktų.

Bylos duomenimis, iki tol nė karto neteistas studentas K. Ž. viešąją tvarką pažeidė šių metų spalio 12 d. apie 10 val. 45 min. Vilniuje, Justiniškių g., veikiančioje „Lidl“ parduotuvėje nuo alkoholio apgirtęs vaikinas, kuriam buvo nustatytas 1,11 prom. girtumas, kitų pirkėjų, tarp kurių buvo ir mažamečių vaikų, akivaizdoje išsitraukė savo lytinį organą ir ėmė šlapintis ant pieno produktų.

Vėliau apskaičiuota, kad taip K. Ž. sugadino 22 indelius vaikiško jogurto, 16 vienetų maskarponės sūrio ir 12 vienetų rikotos sūrio. Kaip nurodoma nuosprendyje, bendrovei „Lidl Lietuva“ buvo padaryta 70,5 euro žala, be to, buvo sutrikęs parduotuvės darbas, nes teko uždaryti pieno produktų skyrių, išvalyti jį ir utilizuoti sugadintas prekes.

Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas studentas savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad nusikaltimo išvakarėse kartu su draugais buvo atvykęs į vieną Vilniaus g. veikiantį naktinį klubą, čia gėrė alų, viskį ir brendį, todėl kai kurių aplinkybių teigė neatsimenantis. Anot K. Ž., naktinį klubą jis paliko tik apie 8 val. ryto ir manėsi einantis į Gedimino pr. esančią „Lidl“ parduotuvę, tačiau nežinia kaip atsidūrė Justiniškių gatvėje. Studentas aiškino, kad būdamas stipriai neblaivus greičiausiai susimaišė ir, atsidūręs pieno produktų skyriuje, pamanė, kad yra tualete.

Teisme buvo apklaustas ir apsaugos darbuotojas, kuris teigė, kad tuo metu, kai įvyko absurdiškas išpuolis, parduotuvėje buvo itin daug pirkėjų. Anot liudytojo, sulaikius neblaivų asmenį buvo peržiūrėti vaizdo kamerų įrašai, iš kurių paaiškėjo, kad jaunuolis išties savo lytinį organą išsitraukė kitų pirkėjų akivaizdoje ir ėmė šlapintis.

K. Ž. galėjo baigtis ir liūdniau – apsaugos darbuotojų iškviesti patruliai tarnybiniame pranešime nurodė, kad vedamas į automobilį studentas ėmė juos įžeidinėti kitų žmonių akivaizdoje. Tačiau jaunuoliui pasisekė – kadangi iki tol nebuvo teistas bei savanoriškai atlygino „Lidl Lietuva“ padarytą žalą, teisėjas Darius Lukaitis atleido teisiamąjį nuo baudžiamosios atsakomybės, pagal laidavimą perduodant tėvo globai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite