Angle down Atgal

„Lidl“ mėsainis vaikui buvo mirtinas

Šeštadienį užgeso 10-mečio berniuko Nolan Moittie gyvybė. Ankstyvą rytą jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę, tačiau medikai jam nebegalėjo padėti – jo širdelė sustojo. O visa košė užvirė po to, kai jis suvalgė „Lidl“ gamybos mėsainį.

Dar 2011-ųjų vasarą Nolan buvo beveik 2 metų, kai su dar keliais vaikais suvalgė parduotuvės „Lidl“ mėsainį, kurio mėsa – jautienos kotletas buvo užkrėstas E.coli bakterija. Mėsainį berniukas valgė Prancūzijos regione.

Pavojinga bakterija netruko įsigyventi berniuko organizme ir jis liko paralyžuotas: nebegalėjo judėti, netgi pats valgyti, jam buvo pažeista nervinė sistema.

Kiti mėsainius valgė vaikai taip pat neapsiėjo be pasekmių – daugumai jų sutriko inkstų veikla, šią negalią jie nešiosis likusį savo gyvenimą.

Mėsą parduotuvei tiekusios „Seb-Cerf“ įmonės vadovai, kurie slėpėsi po „Steak Country“ vardu, neišvengė bausmės. 78-erių dabar jau buvęs įmonės vadovas Guy Lamorlette nuteistas kalėti 3 metus dėl to, kad įmonė tinkamai neatliko savo darbo ir neištyrė mėsos.

Jo pavardė taip pat įtraukta į „juodąjį sąrašą“, kad jis niekada nebegalėtų dalyvauti jokiame versle, kuris sietųsi su maisto pramone. Taip pat G. Lamorlette turėjo išmokėti apvalias sumas sunkiai susirgusių vaikų šeimoms.

Dar šių metų vasarį jis kaltino mėsos tiekėją, o dabar vyras ir jo advokatų komanda ruošia naujus prašymus, kurie apskųstų teismo sprendimus.

Berniuko šeima taip pat turėjo pasisamdę advokatą. Jie siekė ne piniginės išmokos, o kad visi, susiję su tokia nelaime, būtų nubausti.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite