Angle down Atgal

Liberalų kandidatu į Neringos merus iškeltas A.Bagdonas

Liberalų sąjūdžio Neringos skyrius visuotiniame susirinkime kandidatu į merus iškeltas Andrius Bagdonas. Ne pirmą kadenciją Neringos taryboje dirbantis A. Bagdonas šiuo metu yra vienintelis opozicijos atstovas.

Patvirtintas ir kandidatų sąrašas į Neringos miesto tarybą.

„Neringai būtini pokyčiai. Infrastruktūra čia - beviltiškai sensta, ja naudotis sudėtinga ne tik daugumą Neringos gyventojų išlaikantiems svečiams, bet ir čia visus metus gyvenantiems. Augant kainoms, pamažu kyla net ir ištikimiausių Neringos lankytojų nusivylimas nepakankama paslaugų kokybe. Galiausiai dešimtmečius nesprendžiama ir sezoniškumo problema, o vieno gražiausių Lietuvos kampelių centre stūkso pastatai vaiduokliai. Todėl Neringai kyla grėsmė netrukus tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje“, - sakė kandidatas į Neringos merus A. Bagdonas.

Neringos opozicijos įsitikinimu, per pastaruosius ketverius metus čia mažai kas tepasikeitė, o miesto vadovas savo nesugebėjimą spręsti miesto problemas teisina kaltindamas institucijas - Saugomų teritorijų tarnybą ir Kuršių nerijos nacionalinį parką. A. Bagdono teigimu, privalu sėsti prie bendro derybų stalo ir ieškoti kelių Neringos atsinaujinimui bei plėtrai būtinų sprendimų. Valstybės institucijoms, verslo ar politikų interesams sabotuojant Neringos plėtrą, neatmestinos ir administracinių bei teisinių priemonių galimybės.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite