Angle down Atgal

Liberalai naują partijos pirmininką rinks gruodžio 9 d.

Problemų kamuojamas Liberalų sąjūdis apsisprendė tęsti savo veiklą, o gruodžio 9 d. vyksiančiame suvažiavime partija ketina išsirinkti naują pirmininką ir visą vadovybę.

Tai po šeštadienį vykusio Liberalų sąjūdžio tarybos posėdžio žurnalistams sakė laikinasis šios partijos pirmininkas, Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Jo teigimu, šimtas partijos tarybos narių pasisakė už Liberalų sąjūdžio veiklos tęstinumą, du - už naujos partijos kūrimą. Pasak E. Gentvilo, partijos pirmininkas kol kas nebus renkamas tiesiogiai, jį rinks suvažiavimas.

„Dauguma norėtų tiesioginių pirmininko rinkimų, tačiau laikas yra „suspaustas“, - sakė E. Gentvilas. Pasak jo, už tiesioginius rinkimus pasisakė 37 tarybos nariai, už tradicinius rinkimus suvažiavime - 64.

„Matyt, šį savo eksperimentą reikės atidėti ateičiai, nes šiandien svarbiausia - partijos veiklos stabilizavimas“, - pažymėjo laikinasis Liberalų sąjūdžio vadovas E. Gentvilas.

Laikinasis partijos pirmininkas negalėjo žurnalistams atsakyti, ar sieks tapti nuolatiniu Liberalų sąjūdžio vadovu. „Nežinau dar. Aš savaitę galvosiu“, - sakė jis. Politiko teigimu, jo apsisprendimas priklausys nuo pokalbio su kolegomis, nes tai komandinis darbas.

Naujos partijos kūrimo siekęs europarlamentaras Petras Auštrevičius svarstė, kad „gal partija nepasiruošusi tokiam sprendimui“.

„Kol kas, matyt, mes esame tokios būklės, kad nėra politinio supratimo, pritarimo tokiam žingsniui, kuris, mano manymu, būtų geriausias šiuo metu. Aš neatsisakau nuo jo. Mes visiškai nesiskirstome, mes neiname nei pas socialdemokratus, nei pas konservatorius, mes liekame liberalai - čia yra svarbiausias dalykas“, - žurnalistams sakė P. Auštrevičius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite