Angle down Atgal

Liaudies medicina: kodėl į kojinę reikia kišti svogūną?

Jau nuo gilios senovės, liaudies medicinoje, svogūnas buvo vertinamas, kaip efektyvus vaistas nuo daugelio ligų. Turbūt kiekvienuose namuose išgirstume močiutės receptų nuo peršalimo, kuriuose figūruoja svogūnas, tačiau čia ne apie tai.

Ar esate kada girdėję apie svogūną kojinėse? Skamba keistokai, tačiau šis būdas naudojamas tiek kinų medicinoje tiek ir mūsų liaudies medicinoje, jau nuo senų laikų. Tiesa, nors abiem atvejais tai susiję su sveikata, tikslai truputėlį skiriasi.

Mūsų liaudiškos medicinos žinovai teigia, kad ši procedūra veiksminga norint atsikratyti peršalimo ligų, kosulio, slogos, sumažinti karščiavimą. Sakysite tai juokinga? Interneto platybėse galima rasti ne vieną tai išbandžiusių žmonių atsiliepimą, kad šis būdas labai veiksmingas.

Kinų medicinoje šis būdas paremtas meridianų teorija, kuri teigia, kad žmogaus pėdose yra apie 7000 nervų galūnėlių, kurios susietos su visais žmogaus vidaus organais. Tam tikros zonos sudaro meridianus, kitaip - energetines juostas. Anot kinų medicinos žinovų - meridianus būtina stimuliuoti ir tai galime padaryti vaikščiodami basi, atlikdami akupunktūros procedūras arba.. miegodami su svogūno griežinėliais kojinėse.

Teigiama, kad ši procedūra išvalo kraują, sunaikina visus mikrobus ir bakterijas, bei panaikina nemalonų pėdų kvapą. Be to svogūno griežinėliai sugeria toksinus.

Kaip tai atlikti?

Procedūra labai paprasta. Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šiai procedūrai galima naudoti tiek baltąjį tiek ir raudonąjį svogūną, tik svarbu, kad jis būtų užaugintas ekologiškai, nenaudojant pesticidų ar kitų chemikalų. Jeigu neturite savo daržo, geriau svogūnus įsigykite ne prekybos centre, o turguje, iš savo užaugintomis daržovėmis prekiaujančių bobučių.

Atpjaukite du didesnius svogūno griežinėlius, po vieną įdėkite į abi kojines ir užsimaukite jas taip, kad svogūno griežinėlis prisispaustų prie pėdos. Viskas.. tiesiog eikite miegoti. To paties svogūno griežinėlio nenaudokite kelis kartus, nes jis jau bus užterštas.

Tikėti ar ne spręskite patys. O jei tikite, išbandykite ir būkite sveiki!

Patarimupasaulis.lt 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite