Angle down Atgal

Leo ir Bružas Madagaskaro turguje netyčia prisipirko narkotikų?

Aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas keliaudami ir filmuodami naują LNK laidos sezoną Madagaskare papuolė į nepavydėtiną situaciją. Vietiniame turguje Leo prisipirko keistai atrodančių miltelių, o Bružas sutriko: gal ten narkotinės medžiagos?

Laidos herojai tikino, kad buvo pasiruošę viskam, bet tai, ką rado Madagaskaro glūdumoje, iš tiesų nustebino. „Užklydome į turgų ir ten atradome visai kitą pasaulį. Turguje verda didelis gyvenimas. Ten buvo visko: ir keistų prieskonių, ir žalios mėsos, ir gerai papuvusios, džiovintos žuvies, ir krabų, kurie laikomi mėšle. Bet mus labiausiai nustebino viskas, kas iš madagaskarietiško medžio – baobabo”, – pasakojo Leo.

Ne daug kas žino, bet garsieji medžiai milžinai baobabai turi vaisius, kurie yra valgomi. Vietiniai iš šių vaisių gamina aibę kitų produktų. Leo labiausiai sužavėjo šio medžio vaisių milteliai. Prisipirkęs šūsnį į plastikinius paketėlius supakuotų miltelių aktorius iš pradžių nei nepagalvojo, kad ten gali būti visai ne tai, ko jis tikėjosi.

„Tie milteliai atrodo kaip koks kokainas iš filmų. Aš neįsivaizduoju ką mums pasakys oro uoste, uždarys mus ir bus didelių problemų”, – Leo gąsdino Bružas.

Gal tikrai Madagaskare šis vaisius naudojamas visai ne maistui? Duetui kilo minčių, kad milteliai gali būti skirti ir svaiginimuisi. Juk kainavo nemažai, o kai juos pirko, pardavėja paslaptingai kikeno.

Ar tikrai Leo ir Bružo per klaidą nusipirko narkotinių medžiagų? Gal vietiniai iš tiesų taip svaiginasi? Kaip pasibaigs ši netikėta situacija? Visi atsakymai į šiuos klausimus – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val. per LNK televiziją laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite