Angle down Atgal

Lengvojo automobilio gamyklinėse ertmėse slėptos kontrabandinės cigaretės

Ketvirtadienį Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai sulaikė cigarečių kontrabandą: patikrinę iš Rusijos įvažiavusį lengvąjį automobilį „Renault“, rado apie 2970 pakelių cigarečių.

Rugpjūčio 15-osios rytą iš Rusijos Federacijos srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą lengvuoju automobiliu „Renault“ atvažiavęs Rusijos pilietis A. Ch. muitinės pareigūnams aiškino važiuojantis pirkti automobilio detalių ir žodžiu deklaravo vežantis leistiną kiekį cigarečių. Atidžiai apžiūrėję įtartiną automobilį, muitininkai jo gamyklinėse ertmėse aptiko išslapstytas kontrabandines cigaretes. Rūkalai buvo supakuoti ir sukišti į „Renault“ automobilio slenksčius ir dvigubą dugną.

Užmaskuotos slėptuvės nepadėjo pervežti per sieną kontrabandos. Prapjovus automobilio slenksčius ir išardžius kitas slėptuves, paaiškėjo, kad čia esančiose ertmėse iš viso slėpta 2970 pakelių cigarečių „Minsk“ ir „Golden gate“, pažymėtų rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Bendrakontrabandinių rūkalų vertės su privalomais sumokėti mokesčiais - 6920,10 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė cigaretes ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šią kontrabandą gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir automobilio konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite