Angle down Atgal

„Legalus Dragas“ Šiauliuose: geriausia trasa ir daug greičio

Šį savaitgalį Šiauliuose vyko pirmasis legalus dragas. Aviacijos gatvėje vykusiose lenktynėse buvo galima sutikti legaliai greitį viršijusius vairuotojus. Tiek Panevėžyje, tiek Alytuje Drago lenktynėms skirta trasa neatitiko visų reikalavimų, tad tik Šiauliuose surengtos lenktynės „Legalus Dragas: Šiauliai 2020“ tapo pilnaverčiu Lietuvos čempionato etapu.

Pirmadienį, rugpjūčio 10-ąją, surengtoje spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius išreiškė džiaugsmą, kad buvo išvengta per didelių renginio žiūrovų ir dalyvių srautų. Šiauliuose vykusiose lenktynėse startavo 82 greičio mėgėjai. Vis dėlto, trims dalyviams teko pasitraukti iš varžybų dėl automobilių gedimų.

Nors greitį ir buvo galima legaliai viršyti, kiekvienai automobilių klasei buvo nustatytas greičio maksimumas, kurio jie viršyti jau negalėjo. Taip pat varžytis galėjo tik dalyviai, turintys galiojantį vairuotojo pažymėjimą, dėvintys visą kūną dengiančią aprangą bei mūvintys šalmą.

Kol kas planuojama kitą Lietuvos Drago čempionato lenktynių etapą rengti kitą mėnesį Palangoje. Tačiau, jeigu nepavyktų surengti lenktynių Palangoje, antrasis čempionato etapas vėl vyktų Šiauliuose.

„Galime pasidžiaugti, kad renginys praėjo tikrai saugiai, policija nefiksavo jokių pažeidimų ir tikimės, kad Dragai į Šiaulius dar sugrįš“, – sakė V. Urbonavičius.

Daugiau in apie renginį – Legalaus Drago organizatorių „DragFest.LT“ vaizdo įraše:

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite