Angle down Atgal

Ledo žvaigždės M. Drobiazko ir P. Vanagas neslėpė pasipiktinimo: mūsų vis klausia, kada mesime karjerą

„Yra didelė tikimybė, kad per šį filmavimą ji išmuš man dantis“, – prieš „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ kameras jau šįvakar juoksis vienas garsiausių visų laikų Lietuvos čiuožėjų Povilas Vanagas.

Su žmona Margarito Drobiazko juodu kelioms dienoms atskrido į Lietuvą – aplankyti P. Vanago mamos ir trumpam atgauti jėgas Druskininkuose. Nors poros grafikas labai įtemptas, o visai netrukus laukia gastrolės, tačiau filmuodamiesi žurnalisto E. Žičkaus vedamai pokalbių laidai Margarita ir Povilas nestokojo teigiamų emocijų.

Pokalbis vyko ir apie sėkmės lydimus karjeros metus, dovanojusius nerūpestingą gyvenimą, apie tarpusavio santykius, kuriuose kartais netrūksta audrų, pasisuko jis ir apie nemėgstamiausias poros temas, kuriomis išgirdę žurnalistų klausimus abiejų veiduose šypseną kaipmat pakeičia pasipiktinimas.

„Kodėl žurnalistai vis klausia, kada išeisime į pensiją, mesime karjerą, juk metai bėga, – nepasitenkinimo neslėpė M. Drobiazko, čia pat rėžusi ir atsakymą į tokius klausimus: – Kodėl pagyvenusios korespondentės pačios savęs neklausia, kada atsitrauks nuo plunksnos ir išeis į pensiją.“

Dar didesnes Margaritos emocijas išprovokuoja jau daugelį metų netylantis klausimas, kodėl juodu su Povilu taip ir netapo tėvais. Ar karjera jiems kainavo tėvystės džiaugsmus? „Įprastai tokie žodžiai mus išmuša iš vėžių, bet šįsyk jums atsakysiu“, – laidos „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ vedėjui pareikš M. Drobiazko.

Išskirtinis garsiausios lietuvių šokėjų ant ledo poros interviu – jau šįvakar 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite