Angle down Atgal

„Ledo raštai“ – žiemos ilgesys

Ar prisimenate laikus, kai nuo žiemos šalčio braškėdavo tvoros, po kojomis girgždėdavo sniegas, o sniego pusnys buvo aukštesnės už mus pačius? Kai medžiai ir stogai, apsikloję sniegu, saugiai žiemojo, o žiemos baltumas ir šalčio raštai įkvėpdavo kūrybai?

Visus, prisimenančius ir tik iš pasakojimų girdėjusius, kviečiame apsilankyti mūsų bibliotekoje, nes visą vasario mėnesį pas mus kvepės tikra žiema. Vievio gimnazijos dailės mokytoja Violeta Debesienė siūlo pasigrožėti asmenine nuotraukų paroda „Ledo raštai“.

Mokytoja V. Debesienė gimė ir užaugo Vievyje, menininkų šeimoje. Namuose dažnai skambėjo muzika, nes akordeonu grojo tiek senelis, tiek tėtis. Močiutė ir mama siuvinėjo, nėrė, mezgė, mama dar ir labai gražiai piešė. Iš šeimos, matyt, ir Violetos polinkis į meną.

Mokykloje jau suprato, kad tolimesnis likimas bus susietas su menu. 1990 m. baigė Vievio meno mokyklą, vėliau – Kauno taikomosios dailės mokyklą, o nuo 1994 m. dirba dailės mokytoja Vievio gimnazijoje. Dirbdama baigė studijas Vilniaus dailės akademijoje ir Vilniaus pedagoginiame universitete dailės pedagogiką. Savo gimnazijoje jau triūsia 26 metus, laisvalaikiu piešia, tapo, kuria floristines kompozicijas, velia vilną, keliauja ir, žinoma, fotografuoja.

Vieną iš V. Debesienės nuotraukų parodų kviečiame pamatyti Rūdiškių bibliotekoje (Statybininkų g. 23). Paroda bus eksponuojama nuo š. m. vasario 3 d. iki kovo 3 d. Nepavėluokite!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite