Angle down Atgal

Lazdijuose išskirtinai pagerbti šimtukininkai ir juos išugdę pedagogai

Vakar savivaldybės vadovai išskirtinai pagerbė Lazdijų rajono šimtukininkus ir juos ruošusius mokytojus. Pirmą kartą surengtų šia proga mero pietų metu buvo ne tik pasidžiaugta rekordiniu Lazdijams šimtukų kiekiu, bet ir pasidalinta mintimis su pačiais abiturientais apie mokslus, jų vizijas, ateities planus.

„Tai pirmas kartas Lazdijų rajone, kai taip sveikinami šimtą balų surinkę abiturientai. Tikimės, kad ateityje pietūs su geriausius rezultatus pasiekusiais mokiniais ir jų mokytojais taps gražia tradicija. Jaunimas – mūsų ateitis. Manau, visi privalome tinkamai įvertinti tuos, kurie įdėjo itin daug pastangų siekdami aukščiausių rezultatų. Ir kalbu ne tik apie mokinius. Mokytojai taip pat labai svarbūs“, - kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Mero pietų pakviesti abiturientai buvo apdovanoti žadėtomis 1000 eurų premijomis už kiekvieną šimtuką. Už puikiai parengtus mokinius, kurie valstybinių brandos egzaminus išlaikė gavę 100 balų, buvo apdovanotos ir jų mokytojos. Po du šimtukus 2019-aisiais Lazdijams dovanojo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientai: Evelina Antanavičiūtė, Linas Vilkelis ir Justas Vaickelionis. Vienu šimtuku lazdijiečius pradžiugino Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos moksleiviai: Lukas Lenkauskas, Augustas Mockevičius, Rokas Petrauskas, Arnas Naujalis bei Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos abiturientė Janita Supranavičiūtė. Pietų metu buvo apdovanotos ir šimtukininkus egzaminams paruošusios mokytojos: Dalė Jefimova, Ilona Akromienė, Inga Kalesnikienė, Jurgita Magilevičiūtė, Ona Subačienė, Ugnė Babkauskienė.

„Šiandien mes, Lazdijų rajono vadovai, lenkiamės prieš Jus“, – įteikusi piniginius prizus moksleiviams bei mokytojams pabrėžė A. Miškinienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite