Angle down Atgal

Lazdijuose išdygo Adolfui Ramanauskui-Vanagui skirta pašto dėžutė

Dzūkijos krašto didvyriui, Lietuvos partizanų vadui Adolfui Ramanauskui - Vanagui skirta pašto dėžutė pastatyta šalia Šv. Onos bažnyčios esančioje Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje. Šalia narsiai karžygei Emilijai Pliaterytei, sukilėlius į kovą už Lietuvą vedusiai 1831 metų sukilime ir žuvusiai mūsų krašte, skirto paminklo.  

Spalvingos dėžutės su LRT, Lazdijų rajono savivaldybės ir Prezidentūros logotipais – Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotos akcijos „Laiškas istorijai“ akcentas.

Nuo Vasario 16 iki kovo 11 dienos LRT televizija kviečia visos Lietuvos vaikus dalyvauti „Laiškas istorijai“ akcijoje. 

Lazdijų rajono savivaldybė prisideda prie šios akcijos ir kviečia rajono jaunimą aktyviai dalyvauti: drąsiai tyrinėti istoriją, reikšti savo mintis, rašyti laiškus. Atraskite asmenišką ryšį su Lazdijų krašte kovojusiais ir visai Lietuvai svarbiais herojais – su jų giminaičiais, pažįstamais, draugais, kaimynais. Pasikalbėkite su savo seneliais, vyresniojo amžiaus žmonėmis, - visais, kurie gali pasidalinti jei jau ne savo, tai savo artimųjų prisiminimais. 

Jūsų laiškas – tai ir galimybė papasakoti mūsų krašto didvyriams apie tai, kaip ir kada išsipildė jų svajonės apie Lietuvos laisvę,  pasidalinti savo mintimis apie mūsų krašto ateitį, padėkoti už jų nuveiktus darbus, kurių rezultato, deja, nespėjo pamatyti. 

Laišką galima įmesti į pašto dėžutę prie paminklo arba siųsti adresu labas@laiskasistorijai.lt. Įdomiausių laiškų autorius apdovanos Prezidentas Gitanas Nausėda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite