Angle down Atgal

Lazdijų rajono socialiniams darbuotojams – sveikinimai ir dovanos

Rugsėjo 27-ąją, švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Ji siejama ir su šv. Vincento Pauliečio vardu, kuris buvo kunigas pamokslininkas, gyvenęs XVI a. Prancūzijoje. Šv. Vincentas Paulietis laikomas socialinio darbo pradininku, skatinęs žmones vadovautis krikščioniškosios pagalbos kitam tiesomis.

Socialiniai darbuotojai kasdien dalija po dalelę savęs kitiems. „Kartais mums atrodo, kad tai, ką darome, tik lašas jūroje. Bet jūra būtų mažesnė, jei jai trūktų to lašo“,– sakė Motina Teresė.

Lietuvos socialinių darbuotojų diena paminėta ir Lazdijų rajono savivaldybėje. Posėdžių salėje susirinkusius minėtos srities atstovus sveikino rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

„Ši diena – turbūt vienintelė metuose, kada sulaukiate daugiau dėmesio nei patys jo dovanojate. Socialinio darbuotojo darbas yra be galo sunkus, nes esate arčiausiai pažeidžiamų žmonių, teikiate jiems visokeriopą pagalbą, dalijate savo širdies šilumą, todėl jis turi didelę prasmę. Ir jo rezultatai yra didžiausi bei vertingiausi“, – teigė merė.

Ji su naujomis pareigomis pasveikino  Lazdijų socialinių paslaugų centre pradėjusią  dirbti naują direktorę Liną Saladuonienę, neseniai laimėjusią šios įstaigos vadovo konkursą. Įteikė jai puokštę gėlių. Pasak A. Miškinienės, socialinių paslaugų centras – viena iš svarbiausių rajono įstaigų, nes čia ir žmonių, ir problemų yra daugiausia. Todėl L. Saladuonienei dėkojo už drąsą ir patirtį, kurią galės pritaikyti naujame darbe. Lazdijų socialinių paslaugų centro direktorė 2004 metais baigė Vilniaus universitetą, kur įgijo socialinio darbo bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir socialinio darbuotojo profesinę kvalifikaciją. Ji turi ilgametę darbo patirtį socialinėje srityje. Nuo 1998 metų balandžio iki 2021 metų rugsėjo mėnesio dirbo Kalvarijos globos ir užimtumo centro direktore. Daugiau kaip 20 metų ėjusi vadovaujančias pareigas, L. Saladuonienė puikiai geba vadovauti komandai, bendrauti ir bendradarbiauti, nustatyti veiklos prioritetus, inicijuoti idėjas, planus bei juos įgyvendinti.

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė įteikė padėkas už gerą darbą  rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus darbuotojoms: Astai Kaušauskienei, Lijanai Grytėnienei, Neringai Vabalienei ir Gintarei Sorakienei.

Daug šiltų žodžių rajono socialiniams darbuotojams išsakė ir mero pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis, mero patarėja Sonata Dumbliauskienė, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Petrauskas, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Rima Šukienė ir kiti. Jie socialiniams darbuotojams dėkojo už rūpestį pagalbos reikalingiems žmonėms šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu, linkėjo sveikatos, energijos, optimizmo nelengvoje kasdienybėje.

Rajono merė Ausma Miškinienė šiandien aplankė bei pasveikino su profesine švente Veisiejų socialinės globos namuose ir Kapčiamiesčio globos namuose dirbančius darbuotojus. Pasak merės, visi jie labai svarbūs, kur bedirbtų šį darbą – rajono savivaldybės administracijoje, jos įstaigoje ar privačioje sferoje. Didžiausias kiekvienos įstaigos turtas – darbuotojai, teikiantys pagalbą, spinduliuojantys gerumą ir šilumą labiausiai to stokojantiems rajono žmonėms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite