Angle down Atgal

Lazdijų miesto seniūnijoje padėti pirmieji trispalviai delnai

Vakar aktyviausieji Lazdijų miesto seniūnijos gyventojai savo trispalviais delnais jau papuošė drobę. Savaitgalį, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buvo paskelbta ypatinga iniciatyva – Vienybės akcija, skirta kovo 11-osios 30-mečiui paminėti.

Renginio metu savivaldybės merė Ausma Miškinienė trispalviams delnų antspaudams skirtą 30 metrų drobės ritinį perdavė Lazdijų seniūnijos seniūnei Vaidai Gazdziauskienei. Seniūnei taip pat buvo perduotas naminės duonos kepalas – bendro darbo ir skalsos simbolis. Vasario 19 dieną šviežios duonos kepalą ir drobę Lazdijų miesto seniūnija perduos Būdviečio seniūnijai. Taip iš rankų į rankas, iš seniūnijos į seniūniją duona ir drobė keliaus po mūsų kraštą. Kovo 11-ąją trispalviais delnais išmarginta drobė sugrįš į Lazdijus ir bus perduota saugoti muziejuje.

Visus Lazdijų rajono gyventojus kviečiame palikti savo antspaudą ateičiai. Geltoną. Žalią. Raudoną. Nuspalvinkime drobę savais, mažais ir dideliais, delnais. Tai unikali galimybė įsamžinti savo bendrystės su gimtuoju kraštu antspaudą.

Spalvinant drobę, kviečiame nepamiršti ir įamžinti šių reikšmingų akimirkų. Drobei atkeliavus į Jūsų kraštą nutepkite savo delną geltona, žalia ar raudona spalva ir palikite jo antspaudą drobėje, o šią akimirką įamžinkite ir atsiųskite mums el. paštu gintare.varneliene@lazdijai.lt Visos Jūsų atsiųstos nuotraukos papildys Vienybės akcijos nuotraukų albumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite