Angle down Atgal

Lazdijų meras svečiavosi Kalvarijos krašto šventėje

Šį savaitgalį, rugsėjo 8-10 dienomis, Kalvarijos mieste vyko kasmetinė šventė „Šypsausi savo kraštui". Kalvarijos savivaldybės mero Vinco Plikaičio kvietimu pasveikinti kalvarijiečių ir miesto svečių į šventę atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Seimo nariai, delegacijos iš Lenkijos, Italijos bei kiti garbūs svečiai.

„Krašto šventė – puiki proga pasveikinti kaimynus kalvarijiečius, susitikti ir pabendrauti su savivaldybės vadovais, neformalioje aplinkoje aptarti nuveiktus darbus, pasidalinti patirtimi. Nors Lazdijų rajono ir Kalvarijos savivaldybės yra kaimyninės, tačiau priklauso skirtingiems regionams, tad oficialiai susitikti tenka rečiau“, - sakė meras A. Margelis.

Šeštadienio popietę šventės svečiai, Kalvarijos savivaldybės įstaigų, įmonių ir organizacijų atstovai šventinėje eisenoje žygiavo į Kalvarijos Karališkąjį parką, kur vyko iškilmingas renginio atidarymas. Jo metu skambėjo vyrų choro „Monte Dolada" (Italija, Alpago savivaldybė) atliekami kūriniai, buvo apdovanoti Kalvarijos kraštui nusipelnę žmonės.

Tolimesnė koncerto dalis buvo skirta Tautinio kostiumo metams. Kalvarijos krašto gyventojai ir svečiai galėjo pasigėrėti tautiniu rūbu pasipuošusių muzikantų iš skirtingų Lietuvos etnografinių regionų dovanojamas liaudiškas dainas, melodijas ir šokius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite